Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
Ya ben anlamıyorum Franky'nin neyini gördünüz de Sanjiden üstün olsun. Franky'nin Vergo karşısında bir şeyler yapmasını mı bekliyorsunuz ya da Franky'nin aldığı adamları Sanji alamamasını mı? Ne söylettiriyor size bu yorumu? Sanji Franky yer bitirir:good:

Usopp Mery'i almak için kapıştığı gibi kapışsa, tayfada yenemeyeceği 2 kişi var. Gerisini süpürür, ama koca bir götlek.
İnanmıyorsun değil mi reis. Usopp orda Luffy'e karşı savaştıysa gücünden dolayı değil, Luffy'nin Usopp gibi bir karaktersiz yapısı olmadı içindir.

Roronoa Zoro

Gayet ciddiyim, Luffy yerine Sanji felan geçeydi orada karşısına, gömmüştü toprağa. Selasını okurduk.

Wikiye zaten senin benim gibi okuyucular yazmıyomu? Orda ne kaynak göstermiş bilmiyorum ingilizcem yok :D
Aşağıda wikia'nın güvenilirliği ile ilgili bir yazı var uğur bi göz gezdirebilirsin. HikenNoAce'in bahsettiği yeri kabaca çevirmek gerekirse, Oda, Usopp'un seslendiren adamla bir muhabbet içerisindeyken; tayfaya kim katılırsa katılsın, Usopp'un her zaman en güçsüz olmasını istediğini çünkü öyle olmazsa tayfadaki dengeleri bozabileceğinden bahsetmiş. Usopp bilindiği üzere tayfada ki normal insan gücünü temsil ediyor.

Ama tabi bunun kaç yıl önce söylediği ile ilgili bir bilgi yok. Hatta %100 söyleyip söylemediği bile kesin değil kaynak verilmediği için. Wikia ama %95 filan güvenilir bir kaynaktır. Adamlar bizim gibi 3. çevrilmiş dil olarak mangayı okumuyorlar.
http://www.korsanfan.com/forum/konu/12051-wikia-hakkinda

Gerek kararlılığı, gerek tayfadaki ortalama üstü zekası, gerek yaşama azmi, Usopp bir adım öne çıkıyor. Shogun'a binen Franky Usopp'u yenebilir. Ama Shogun'a binen Usopp da Franky'yi yenebilir. Fiziksel vücudu ile Usopp nelere nelere dayanıyor. Frank gibi bir vücudu olsa Franky'den çok daha güçlü olurdu. Kendine güvensiz bir tip. O sıkıntıdan kurtulmak için de Sogeking'i kullanıyor. Franky'yi yenemez ama Franky'nin yenemeyeceklerini yenebilir. Ama; "usoppp nwde bile korkuyor bence çöp. ilah bile kullanamıyor ölsün yerine başkası gelsin"...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık