Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
Biri allah aşkına söylesin usopp vs van auger nasıl olacak? Bunların ikisi nasıl bi yöntemle savaşacak? Bi izahatı olan varsa anlatsın. Sırf ikisi de keskin nişancı diye onların eşleşeceğini düşünüyosunuz...
Tepelerin,saklanma köşelerinin,ağaçların,kayaların,çalıların bol olduğu bir alanda iki nişancı rahatlıkla kapışabilir, cs oynayanlar bilir,sırf sniper dövüşü için ayrı alanların olduğu bölümler dahi yapılmıştır.

Konu yine karasakal tayfasıyla bizim tayfayı karşılaştırmaya dönecek gibi duruyor ama bence van auger vs franky daha zevkli bir vs olur.Ama her ne kadar böyle olsada nişancıları eşleştirmek banada en mantıklısı gibi geliyor.

cagdas
Mantıklı bir düşünce değil mi 2 tayfadaki keskin nişancıların birbirleri ile vs atması ? Ussop her zamanki kaypak stili ile. O zaman kadar ne saldırıları çıkarsa artık. Van Auger da elindeki tüfek ile.Ne saldırıları varsa artık.

Venomemre1907
Van Auger ın soğukkanlılığı Ussop da şu anlık yok.
Tam olarak nasıl bi mantık o? Şimdi bunlar karşılıklı bi yerlere saklanıp birbirine ateş mi edecekler? Western filmlerindeki gibi bi savaş ortamı mı olacak? Yoksa bugs bunny'le elmer fudd misali sırt sırta verip 10 adım atacaklar sonra hızlı olan diğerini indirecek mi? Yada yan yana dururlar kim en uzaktaki hedefi vurursa o mu kazanmış olacak? İki keskin nişancının dövüşü nasıl olacak? Yada yukardaki ihtimallerden herhangi biri gerçekleşir ve usopp bi şekilde kazanırsa buna zafer mi dicez???

Fallout

Chew in de azğı tüfek misali su atıyordu. Vs lerini biliyorsundur. Niye öyle bir şey olmasın ? Ayrıca Van Auger ın ne kadar saldırısını gördün ''adamakılı?'' Yani sen Auger sadece ateş ediyor diyemi bakıyorsun olaya ? Elinde o tüfekle pat pat pat olayı bu yani ? Ne bileyim hani bir şeytan meyvesi ? Hani ekstra başka bir güç ? BB va Mugiwara vs sine ne kadar var ? Çok erken şu ana göre konuşursak....

Ve de E.Oda öyle bir western tarzı vs yaparki Ussop vs Auger için zevkle izleriz.

Chew in de azğı tüfek misali su atıyordu. Vs lerini biliyorsundur. Niye öyle bir şey olmasın ? Ayrıca Van Auger ın ne kadar saldırısını gördün ''adamakılı?'' Yani sen Auger sadece ateş ediyor diyemi bakıyorsun olaya ? Elinde o tüfekle pat pat pat olayı bu yani ? Ne bileyim hani bir şeytan meyvesi ? Hani ekstra başka bir güç ? BB va Mugiwara vs sine ne kadar var ? Çok erken şu ana göre konuşursak....
Öyle olursa eyvallah. Ama sniper vs sniper marco'nun da dediği gibi CS'ye dönmedikçe mantıklı değil. Usopp gene çekicini kullanır,kadranlarını kullanır,bitkilerini kullanır çok zorda kalırsa lastiğini çıkartır ama sniper olarak onu yenip en iyi sniper olması hiç mantıklı değil...

nişancılar karşı karşıya geçip kim daha hızlı silah çekecek vs si olacağı mı düşünülüyor. fiziksel dövüşenler var. bunlar birebir vs lere katılır. diğerleri yeri gelirse birebir dövüşür ve üzerine düşeni yapar onun dışında. usop, nami, robin bunlar stratejik hareket edeceklerdir. haa arabasta veya enies loby veya arlong park gibi bir olay olursa herkes kendi vs sinde üstüne düşeni yapar. yani birilerinin usopp hi bir işe yaramıyor robin ne işe yaradı ki sözleri havada biraz.

Şu anda ki Franky yi görmedik daha. Ama iki yıl açık ara Franky; Ussop'tan güçlüydü. Bunu da 2 yıl sonra Nami ile karşılaştıkları zaman "ben,sen ve chopper dan oluşan muhteşem güçsüzlerin bir parçası artık değilim." sözü. Tayfada Robin ve Brook'tan da sonra güçsüz kişi olduğunu kendi ağzıyla söyledi.

Gelelim iki yıl sonraya Robin ve Brook'tan daha güçlümü olmuştur bilemem ama bir çok deli icatı yapan PX ler gibi deli güçlü insan robotları yapan Dr. Vegapunk'ın labaratuvarında kendini geliştirdi.Ve versi yon olarka 37 demesi kendini 37 kes üst sürüme geçirdi anlamına gelir. Ussop kendini geliştirirken Franky de aval aval bakmamıştır. Gücünü de görmedik daha. Bir kere omuzlarından roket attı. Bir kere Caribou ya vururken gördük orada da dediği gibi Logia gücünü saklamış ve kendini güçsüz göstermiş dedi. Diğer türlü Kairoseiki nedeniyle Logia olduğun anlayamamıştım gibi bir şey derdi. Oda Kairoseiki saklamak için husisi demeddiyse istemeden de olsa bir bug yapmıştır bize. 2 yıl sonrada Franky den daha güçlü olduğunu sanmıyorum. Yakında da herşeyi öğreniriz.
Franky Flashback'ini gözden geçir. Orada yaptığı her gemiye Battle Franky deyip yanına da bir sayı koyuyordu.Yanlış hatırlamıyorsam en son Battle Franky 36'yı gördük orada. Kendisine de o yüzden Battle Franky 37 diyor...

Herkesi dediğin 2 kişiydi birisi zoroydu ancak zoroyu o kollarla durdurabileceğini hiç sanmıyorum luffy de.Ussop küçümsenmiyor adamı yerine koyuyoruz.Sahte tayfaya karşı nami ve o varken kaçmayı tercih etti.Franky o adamları yenemezmiydi gayet yenerdi.Ussopp gibi yüreksiz bir adam ne kadar strateji yaparsa yapsın franky de en az ussop kadar zekidir.Nişancılık yeteneği var ancak frankye karşı işe yararmı bilemem.
Kaçmak? Yendi de sonra ayrıldılar birlikte onları bir yerlerine bile takmadılar hatta. Luffy'nin yaptığından başka bir şey yapmadı Usopp orada. Birisi bitkiler ile etkisiz hale getirdi öbürü ise Kral Haki ile.

Off tamam Ussop-sama istese hepsini yer bitirir. Parça pinçik eder. Luffy daha meyvede tohumken Ussop ortalığı yarıp geçiriyordu. Luffy bir şeyler yapmaya başladığında o çoktan maceralarını kitap yapmıştı Kaya'ya ballandıra banlandıra anlatıyordu. Kendisi zaten en güçsüz 3 kişiden biri olduğunu söylerken hala illah yapmaya çalışmanızı anlamış değilim. Sıkıldım artık bu muhabbetten. Ussop 1. numara en büyük.
Düzgünce tartış veya hiç tartışma bu nasıl bir mesaj böyle. Zoro hepsini alır muhabbetine döndü bu olayda...

Ne ile ilgisi var o zaman?Mihawk'a işlemiyor ki korkuyor ondan.
Perona'yı yendi de ona da yenmek denirse.Anca böyle saçma saçma şekillerde yeniyor.
Usopp kendi diyor en güçsüz 3 kişiden biriydim diye.Siz hala yok Usopp ya o yener Franky'yi yener diyorsunuz.
Franky 2 tane cp9 üyesi yendi arkadaş.Usopp da Franky'nin adamlarına yenildi.Chopper yenmişti onları.Belirteyim.
Daha Usopp'nun Chopper'ı yeneceği belli değil.
Bir de Usopp Franky'nin zayıf noktasını bulup yenermiş.:)Luffy'ninkini biliyor yenebildi mi?Tek yumruğa gidiverdi.:)
Saçma maçma adam yeniyor mu yeniyor. Chopper tek başına mı yendi Franky'nin adamlarını. Orada Usopp olsa da aynı zararı uğratırı sonuçta. Ama Yenilen Chopper'ın orayı basıp racon kesebilir miydi ayrı mevzu şimdi. Usopp Chopper'ı yenebilir en büyük sebebi ise Chopper aşırı saf (ki bu çok işe yarıyor şu Oars'ın içinde Luffy varken aaa bakın uçan bir et diyerek kandırabilmişlerdi onu Chopper'ında ondan kalır yanı yok hani) ikincisi ise Chopper çok tüylü bir yaratık geyik olduğundan barut yıldızı değil belki ama şu ateş kuşu ve kadranlar ile Chopper'ı yener. Chopper'da 3 rumble olmasa şu CP'den kimseyi yenemiyordu sonuçta... Öyle aman aman güçlü bir karakter değil. O tek yumruğa gitti de ondan önce yediği dayağı söylemeyi atlamışsın. E şimdi 55M'lik Bellamy'de tek'e gitti o zaman bu iki adam eşit mi olmuş oluyor?

Bakın herkes eğitim gördü.Bunu atlıyorsunuz.Franky Dr.Vegapunk'un eski yerinde mi ne çalıştı.Robin kendini geliştirmiş.
Usopp 2 yıl sonra ben artık korkmuyorum diyor ama alfamert'in koyduğu resimlere bakarsak hala korkuyor.:)
Önemli olan savaş zamanı korkmaması oralarda da öyle tepkiler vermemiş olsa OP'den komedi unsurunu çıkaralım yani...

Fallout

cagdas

En iyi Sniper olma olayı şöyle bir şey olabilir. Auger artık aşmışdır bu konuda en iyi keskin nişancı veya yakın derecede bir keskin nişancı olmuşdur(ki bence olur). Bunlar Ussop ile kantin kuntin Ussop vari bir vs atarlar. En son karşı karşıya ateş ederler Ussop Auger ı kafadan alır. Veya neresinden alıyorsa artık. Hani kritik bir anda belli eder Ussop keskin nişancılığındaki tecrübesini.Vs nin geri kalanında ise bilindik Ussop vs si olur.Benim düşüncem bu yönde.İlla uzakdan birbirlerine saydıracaklar diye bir şey yok.

cagdas

En iyi Sniper olma olayı şöyle bir şey olabilir. Auger artık aşmışdır bu konuda en iyi keskin nişancı veya yakın derecede bir keskin nişancı olmuşdur(ki bence olur). Bunlar Ussop ile kantin kuntin Ussop vari bir vs atarlar. En son karşı karşıya ateş ederler Ussop Auger ı kafadan alır. Veya neresinden alıyorsa artık. Hani kritik bir anda belli eder Ussop keskin nişancılığındaki tecrübesini.Vs nin geri kalanında ise bilindik Ussop vs si olur.Benim düşüncem bu yönde.İlla uzakdan birbirlerine saydıracaklar diye bir şey yok.
Böyle bişey mümkün. Ama en iyi olmak için babasını yenmesi gerek usopp'un. Luffy'nin verdiği "senin tayfanı yenecek bi tayfa kurucam shanks" sözünden ötürü de usopp'un yasopp'u geçeceğini biliyoruz. Ben usopp'un bosco shot'la, doc q'yla yada ordan herhangi biriyle eşleşeceğini sonunda yapacağı bi atışın ardından auger'ın benden bile daha iyi gibi bişey söyleyeceğini düşünüyorum...

Roronoa Zoro

Bu seride verilen her söz tutulmuyor bence her an her şey olabilir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık