Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
Ben sen yalan söylüyorsun da, arkadaşımın koluna top çarpmıştı da çatlamıştı tee ilkokulda.
Belleri kırmak daha kolay. Adamın ayakları yerde, kafası ağır basıyor ağırlıkla beraber güç eklenince çıt çıt sesler geliyor.
Yalan niye söyliyim ama bel kırmak parmak kırmaktan kolay değildir gibime geliyor.

YagamiLelouch

hem konuyu saptırın hem konuyla alakalı yorum yapanları kovalayın olurmu hiç "cık cık cık!":hhh:

Edit: konu gerçekten çok sapmış bu luffy vs kesici maddeleri farklı bir konu açıp tartışsanız?
Pardon :D Ama nico robin adlı konuya bakarsan anlarsın ne demek istediğimi...

Yalan niye söyliyim ama bel kırmak parmak kırmaktan kolay değildir gibime geliyor.
Şaka yapıyorum zaten. Parmak kırmak yanlış anlaşıldı sana takıldım zaten. Geçmiş olsun ki olmuştur da zaten. Her neyse.
cagdas'a katılıyorum ben Usopp vs Franky konusunda. Usopp zekasıyla dövüşen biri. İmana gelince çok daha güçlü oluyor. Kullandığı bitkiler kocaman kayaları durdurdu. Ki aralarından kaçan bir tanecik kaya Surume'yi bayıltmaya yetti. Şimdi Usopp Franky'nin bir saldırısını durduramazsa çok saçma olur. Yeteri kadar saldırı gücü de var Usopp'un. Kadranları var. En olmadı paket lastiği var.

Şaka yapıyorum zaten. Parmak kırmak yanlış anlaşıldı sana takıldım zaten. Geçmiş olsun ki olmuştur da zaten. Her neyse.
cagdas'a katılıyorum ben Usopp vs Franky konusunda. Usopp zekasıyla dövüşen biri. İmana gelince çok daha güçlü oluyor. Kullandığı bitkiler kocaman kayaları durdurdu. Ki aralarından kaçan bir tanecik kaya Surume'yi bayıltmaya yetti. Şimdi Usopp Franky'nin bir saldırısını durduramazsa çok saçma olur. Yeteri kadar saldırı gücü de var Usopp'un. Kadranları var. En olmadı paket lastiği var.
Eren naptın sen? Lastik gibi bi gizli silahı da franky'e karşı kullancaksa tayfayı terketsin daha iyi. O daha zorda kaldığı durumlarda geçerli. Mesela usopp vs sengoku olsa lastik kullanılabilir. Arada çok çok büyük bi fark varken...

Roronoa Zoro

Lastik ile yüzleşen kimsenin sonu iyi bitmedi hepimiz biliyoruz (Chu :agla: )

Roronoa Zoro

Bu konuda asıl komik olan ne biliyorsunuz değil mi?Yaptığınız tartışma değil,arkadaşın karakterlerle ilgili bilgi vermesi,haha,2 gün oldu hala gülüyorum yahu :D

Bu konuda asıl komik olan ne biliyorsunuz değil mi?Yaptığınız tartışma değil,arkadaşın karakterlerle ilgili bilgi vermesi,haha,2 gün oldu hala gülüyorum yahu :D
anket konusu kurallarını okusaydın gülmezdin aydın :)

2. Ankete eklenecek her seçenek için uygun bir resim veya en azından bir cümlelik bir açıklama eklenecek.
3. Açıklama yaparken kütüphenedeki çeviriyi olduğu gibi yapıştırmak yada kütüphane konusuna link vermek yasaktır. Kendi yorumunuzla birkaç cümlelik bir özet yapabilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık