Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Basit Hayal

kesinlikle brook. Hayali daha bencilce ayrıca. Çoğunun bir şekilde katkısı var tayfaya. Luffy'nin hayali robin'inkiyle bağlantılı. Raftel'de birçok nokta aydınlanacaktır. Robin'in 0 oy alması ilginç.

Brook'un hayalini tamamlamasi icin onun da Red Line'i gecmesi lazim yani en kolayi degil bence. Usopp'un hayalini hala anlayamadim, Luffy simdi Usopp'un hayalindeki adam falan mi oluyor? Denizin cesur savascisi diye Luffy'e derim ben.

Farkli acidan bakayim, bence Luffy ve Robin'in hayali en zorlari, Luffy'nin neden oldugu belli, Robin'in ki ise hem Raftel'e ulasmayi hem de Kitabeler'i okuyabilmeyi gerektiriyor ve bunu suanda dunyada yapabilecek tek kisi.

Brook bakılınca en basit gözüken ama tayfada herkesin hayali mesleğiyle ilgili -Usopp belki Luffy çocuk- Brook çıkıp müzisyen olduğu için atıyorum efsanevi kuş tüylü kemanı bulmak benim hayalim dese hiçbirinden farkı olmayacaktı bizde usopp'a sallayacaktık. Brook'la Usopp'un hayali en ''ulaşılabilir'' hayaller basit değil bence. 2 senede gitseydi demek saçma geliyor tayfayla gelmek daha anlamlı olur Luffy'ninde sözü var sonuçta -her sözün tutulması zor tabii- Brook gidip laboonu görseydi Luffy'nin nakaması olmaktan çıkardı bana göre -kötü manada demiyorum mecazi olarak- hepsinin bir hayali var Brook gerçekleştirip gelseydi Luffy'nin ''fedaisi'' olurdu nakaması değil hayaller gemisine -frankynin deyimiyle- binenin bir hayali olması lazım bana göre.

Luffy- Zoro - Sanji bu üçüne oy verilmesine şaşırdım.
Biri KK olmak diğeri EİKU olmak diğeri AB'yi bulmak istiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık