Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki En Acıklı Hikaye

Tayfadaki En Acıklı Hikaye Kime Ait?

• Kullanılan toplam oy
    80
brook ve robinin hikayeleri gercekten cok acıklı.çünkü kısa bir süreyi degil 10 larca yıllık acı deneyimini yansıtıyor.ben oyumu brooka verdim çünkü aynı zamanda labooana verilen sözü agırlıgıylada ezilmiş tüm rumbar korsanları.

yinede aslında robinin kücük bir kız olarak gördükleri ve sonradan yasadıkları gercek bir psikoloji tahliliyle en acıklısı gibi duruyor.

Robini Almasan olurmuş şüphesiz en acıklı onunki saten diğerleri arasında kıyaslama bana göre daha iyi olurdu

chopper'ın bu kadar düşük oy almasına çok şaşırdım. usopp'un acıklı görünmeme sebebi eğlenceli olması aslında oda reyiz fazla üzerinde durmadı diğerleri kadar. aynı şekilde luffy'de eğlenceli olduğu için böyle yoksa anasız babasız büyüyüp kardeşini kaybediyor. biraz da luffy'nin acıklı hikayesinin yeni yazılmasından kaynaklı bu durum.

okanil

brook la robin kapışır çok zor soruydu bu ama chopper'a da kıyamam onun için de üzülmüştüm :ühü:

Reversi

Sanji ile robinin hikayeleri çok acıklıydı ama robin garibim küçük yaştan beri denizcilerden kaçman zorunda kalmış oyum robine

usoppa neden 2 oy var :) yazıktır.babası bırakmış gitmiş.annesi ölmüş ona da yazık :) yalnız tayfa dünyadaki tüm acıların çocuklarını toplamış.birisi mi güzel büyümez

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık