Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarafını Seç

Tarafım belli

• Kullanılan toplam oy
    132
WB fanları Fairy Tail'den örnek verecek kadar düştüyse dükkanı kapatın gidin.:)
Verdiğim örnek direk Fairy Tail değil oradaki durum ile alakalı bu başka bir seride de olabilirdi. Roger fanlarının verecek cevap bulamayınca bel altı vurmaya çalışmalarını görmek güzel. Doğru yolda olduğumuzun kanıtı. Dükkanı asıl kapatması gerekenin kimler olduğu belli. Haklıyız kazanacağız :at:

Abi niye Fairy Tail katıp konunun seviyesini 7-12 yaş aralığına çekiyorsun ki? Ne gereği var yani :artiz::artiz::artiz:
Başka türlü anlamıyorlar. Farklı yollar deniyorum. Ki verdiğim örnek aslında Fairy Tail değil oradaki durum bu başka bir seri içinde olabilirdi Fairy Tail özelinde bir şey değil :D

Zorba, kötü, bencil; tam olarak tanıtılmamış bir karaktere bu giydirmeleri neye dayanarak yapıyorsun?
Dövüştüğü adada hayvanları kaçırtmasından, adaları soymasından ve gariban askerler üzerinden ego tatmin etmesinden.
Daha bir şeyler yazam mı?

Ace'i bir denizci kahramanına emanet etti daha ne yapsın onun için? Ace kendisi bela aradı, kendisiyle beraber bir sürü insanın sonunun gelmesine sebebiyet verdi.
Yapmasın.
Hasta ömrü azaldı. Raftel'e gitti, One piece'i buldu. Sonra gitti Dünya Hükümetine teslim oldu idam edildi.
Bu süreçte hangi akla hizmet çocuk yapıyor bu adam?
Hem de evladı yaşında kızdan?

Karısı hakkında ne biliyoruz ki Roger'a bunun üstünden çamur atıyorsun? Manga dışında kaynakların da var galiba.
Rogue hakkında çok bir şey bilmiyoruz da bu kısmı neden sorguladın anlamadım.
Roger'a da çamur attığım yok, gerçekleri söylüyorum.
He bunu yaparken biraz şakayla karışık abartıyorum ne olmuş. Konunun genel amacı ortada.
Ankete bakarak bile anlaşılabilir.

Yapmasın.
Hasta ömrü azaldı. Raftel'e gitti, One piece'i buldu. Sonra gitti Dünya Hükümetine teslim oldu idam edildi.
Türün devamlılığı için geliştirdiğimiz bir refleks o. Mülteci doğum oranlarına bir bakıversen her şey netleşecek senin için bu konuda.
Evladı yaşında kız? .....???

Türün devamlılığı için geliştirdiğimiz bir refleks o. Mülteci doğum oranlarına bir bakıversen her şey netleşecek senin için bu konuda.
Evladı yaşında kız? .....???
E dürtülerini kontrol edemeyen adamı mı destekleyeyim şimdi ben.
O refleks yüzünden öldürdüler Ace'i. Resmen ölmeden önce adam Dünya Hükümeti öldürsün diye çocuk yaptı.
Bir şey değil arada Rouge da kaynadı.
Sorunun cevabı olan Rouge.

Dövüştüğü adada hayvanları kaçırtmasından, adaları soymasından ve gariban askerler üzerinden ego tatmin etmesinden.
Daha bir şeyler yazam mı?
Hayvanları kaçırtmasından mı :D Hangi adaları soymuş? O gariban askerlere nasıl bir muamele yapmasını beklerdin?
Bu ithamların gerçeğe dönüşmesi için tabi ki daha yazman gerekiyor, ama doğru çıkarım yapılabilecek türde şeyler.
Yapmasın.

Rogue hakkında çok bir şey bilmiyoruz da bu kısmı neden sorguladın anlamadım.
Roger'a da çamur attığım yok, gerçekleri söylüyorum.
He bunu yaparken biraz şakayla karışık abartıyorum ne olmuş. Konunun genel amacı ortada.
Ankete bakarak bile anlaşılabilir.
Rogue üzerinden çamur atmak derken bunu kastediyordum işte, Rogue'nin yaşını nereden öğrendiğini sorabilir miyim?
Ben hiç şakayla karışık olarak algılamadım dediklerini, bildiğin dümdüz giydiriyorsun adama.

Hayvanları kaçırtmasından mı :D Hangi adaları soymuş? O gariban askerlere nasıl bir muamele yapmasını beklerdin?
Bu ithamların gerçeğe dönüşmesi için tabi ki daha yazman gerekiyor, ama doğru çıkarım yapılabilecek türde şeyler.
Son sayının son sayfasına bak ve sandığı bul. :byee:

O gariban askerlere herhangi bir muamele yapmamasını beklerdim. Tıpkı Baba gibi.

Rogue üzerinden çamur atmak derken bunu kastediyordum işte, Rogue'nin yaşını nereden öğrendiğini sorabilir miyim?
Ben hiç şakayla karışık olarak algılamadım dediklerini, bildiğin dümdüz giydiriyorsun adama.
Rouge doğurgan bir kadın. Dahası hamileliğini aylarca uzatabilecek sağlıklı bünyeye sahip doğurgan bir kadın.
Çizimlerden de gençliği ortada.
30 yaşında olsa öpüp başıma koyarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık