Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarafını Seç

Tarafım belli

• Kullanılan toplam oy
    132

Üye silindi 1004

Tupac dururken Biggy savunmak gibi bir şey bu... :hhh:

Coca Cola vs Pepsi Çamur

Duygu sömürüsü ve vıcık vıcık romantizmden ibaret Beyazsakal. Evet Alfa olan Roger'dır üzgünüm bu bir gerçek.

Beyazsakal istediği her şeyi elde eder tabi.. Boş beleş aile temasından ibaret istediği her şey. Bu kadar vıcık vıcık aile draması seviyorsan diyecek bir şeyim yok sana.
Roger'ın kitabeleri okumasının sebebi bile Beyazsakal... Racır boş boş denizci erlerini tokatlayıp ego kasarken maceracı Beyazsakal Wano'ya gidip Oden'i buluyor. Sonra da One Piece evreninin en kilit isimlerinden biri olan zaman yolcusu Toki annemizi de buluyor. Beyazsakal Oden'i bulup ona dünyayı gezdirmese Roger Oden ve Toki ile tanışamayacak ve kayıp yüzyılı bile öğrenemeyecekti. Zaten Roger'ın en fişek zamanlarında bile gazetelerde korsan krallığı takmayan Beyazsakal'ın gölgesi altında kaldığını görüyoruz. Gerçek alfa kim burada şimdi?

Tüh orayı unutmuşum :hhh: Hoş zaten korsanları denizlere sürükledi de hükümete çok da zarar verdiklerini görmedim. Olan masum insanlara oluyor. Bir Luffy var hükümete karşı çıkan diğerleri yağma peşinde. Harbiden mal bu Roger :hhh:

Zaten kesin Kutsal Ejder o kızıl :D Baksana adam istediği gibi savaş durduruyor, istediği gibi Kutsal Topraklara giriyor :D Gorosei torpiliyle Yonko olmuştur kesin :D
Kutsal torpili olmayınca Teach'den çizik yemiş işte, düşünsene bebekliğinden beri Rogerlasın, üstüne Roger seninle bizzat ilgilenmiş, sen gidip elin yetim Teach'inden çizik yiyorsun. Kutsal aile hazinesi arkasında olmayınca anca Doğu Mavi'deki çetelere atar gider yapar.

Üye silindi 1004

Roger'ın kitabeleri okumasının sebebi bile Beyazsakal... Racır boş boş denizci erlerini tokatlayıp ego kasarken maceracı Beyazsakal Wano'ya gidip Oden'i buluyor. Sonra da One Piece evreninin en kilit isimlerinden biri olan zaman yolcusu Toki annemizi de buluyor. Beyazsakal Oden'i bulup ona dünyayı gezdirmese Roger Oden ve Toki ile tanışamayacak ve kayıp yüzyılı bile öğrenemeyecekti. Zaten Roger'ın en fişek zamanlarında bile gazetelerde korsan krallığı takmayan Beyazsakal'ın gölgesi altında kaldığını görüyoruz. Gerçek alfa kim burada şimdi?
Tadımız kaçmasıncı Beyazsakal'ın olmadığı kesin. İktidarsızın teki olduğu için aile kuramamış yalandan bir aile uydurmuş kendine.

Beyazsakal sanki Oden'i arayıp buldu gibi yazmışsın. Daha Oden'i kontrol etmekten aciz Beyazsakal "ben sana yetemem git kendi tayfanı kur" diyor. Roger gelip paketliyor Oden'i öyle rahat.

Ben kreş kuruyorum, çocuk yetiştireceğim diyip yetiştirdiği çocuklar
-Marco, Vista, Jozu 3'ü bir amiral etmiyor.
-Teach ihanet ediyor.
-Thatch ölüp gidiyor.
-Ace(Rakibinin çocuğu onu KK yapmaya çalışıyor bu bile komik)
-Squardo kendisini bıçaklıyor.

En büyük hedefi bu olan adam bu hedefini gerçekleştirmiş mi şimdi?

Bir de Roger'ın çocuk yetiştirmesine bakalım.
-Shanks Yonkou oluyor, Buggy Shichibukai ve efsanevi korsan oluyor.

Hadi Buggy'ye başarısız diyelim %50 başarı oranı tutturmuş.
WB 1000000000 çocuk var. Başarı oranı 0.
WB Kara Kral gibi bir adam bulamamış yanında. Anca eziklere havası basıyor. Amirale çizik atamayan Marco en yakını :hhh::hhh:
Roger yatsın kalksın dua etsin Beyazbaba'nın krallıkta falan gözü yoktu. Eğer olsaydı, krallığı anca rüyasında görürdü. Xebec kral olmak istemiş. Roger da Xebec gibi bir efsaneye gücünün yetmeyeceğini bildiği için "Garp abi yardım et" demiş.
Xebec Roger tarafından tarihe gömülünce WB de kendini salmış öğrenimiş çaresizlik sebebiyle. #KorsanlıktaRogeraTakılanlar diye hastag başlatmış taa o zamanlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık