Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tarafını Seç

Tarafım belli

• Kullanılan toplam oy
    132
Birini öldürmek için 2 kıytırık adam ve kılıç yetti diğerine 3 amiral + yeni yonkou + tayfası girişti. Roger ne low bir adam aman yarabbim.

Üye silindi 1004

Beyazsakal kirvesi olduğu Momo'yu ölüme terk etmiş.. Roger hayatta olsaydı bizzat gidip Kaido'nun gırtlağı sıkar ve ondan deri çanta yapardı.

Bu net eziklik göstergesi. Baba olmayı beceremediği fikri onu çıldırttığı için tümüyle barışçıl Shanks'e saldırıyor.
Shanks'ın yerinde olsam orada işini bitirirdim bu moruğun. Ace'yi kurtaramayacağı da belliydi zaten. Diğer evlatlar ölmezdi hiç değilse.
Roger oğlunu salamadı bile. Yaptı öldü. Sonra vay efendim benim evladım en büyük düşmanlarımın elinde gezdi durdu. Gezer tabi...
Oğlu daha güzel bir dünyada yaşasın diye ölürken hükümete daha önce kimsenin vuramadığı kadar büyük bir darbe vurdu. Daha ne yapsın kral?

İyi de o elemanın işi masumları korumak. Roger gibi canı sıkıldı diye insanları öldürecek birini başıboş mu bıraksaydı. Wb olsa mesela orda en kötü adamları bayıltır devam ederdi. Hadi öldürcek olsan bile öldür geç. Böyle karaktersizlikler hoş değil.
Nerede geçiyor canı sıkıldı diye adam öldürdüğü hacı? Masumlara zarar vermeye çalıştığını da görmedik Roger'ın ki diyelim Denizciler'i buna engel olurken yendiler.

WB bu adamın iman tahtasını gevretirken iyiydi ama?

Bu adam da masumları korumak isteyen biriydi.

Biri ölümünün nasıl olacağını seçerken diğeri yanlış seçimler sonucu sürüklendiği bir durum dolayısıyla öldü:/ Ölümünü seçemeyen adam:/

Shanks'ın yerinde olsam orada işini bitirirdim bu moruğun. Ace'yi kurtaramayacağı da belliydi zaten. Diğer evlatlar ölmezdi hiç değilse.

Oğlu daha güzel bir dünyada yaşasın diye ölürken hükümete daha önce kimsenin vuramadığı kadar büyük bir darbe vurdu. Daha ne yapsın kral?
Oğlu tahtalı köye hızlı gitsin diye yaptıysa evet kabul edilebilir.

Milletle yatıp kalkarken Aids olmasaymış birader.
Ah
Biri Grand Line'da öldü diğeri East Blue'da. Bir insan bu kadar lowluğuna yakışır şekilde ölebilirdi.
Uh
Birini öldürmek için 2 kıytırık adam ve kılıç yetti diğerine 3 amiral + yeni yonkou + tayfası girişti. Roger ne low bir adam aman yarabbim.
That hurts bro

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık