Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Tanrı Vadisi ve Kayıp Ada Mu

Oda bu adadan esinlenmiş olabilir mi?

• Olabilir

Kullanılan: 14 70.0%
  • Olamaz

Kullanılan: 6 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Üye silindi 5781

Imu'nun Imhotep dediğimiz Mısıırlı bir rahipten esinlenildiğini düşünürsek ve senin teorinde de tanrı vari birisinin bu adayı kurduğunu düşünürsek bağlantılar yerine oturuyor.Ellerine sağlık , okurken eğlendim

Bu konu hakkında düşüncelerinizi bekliyorum.

------

Aslında konu mesajında belirtip belirtmemek konusunda kararsız kaldım ama Tanrı vadisi hakkında daha farklı bir düşüncem daha var.

Şimdi üstte sorduğum soruma gelirsem, Kutsal Ejderler ve Köleler ne için ordaydı?Size bir yeri çağrıştırdı mı bu durum? Shabondy tabi ki. Shabondy tam olarak Marijeois'un yakınındaydı. Bu da demek oluyor ki Tanrı Vadisi de şimdiki Marijeois'un yakınında olmalı çünkü eğer ada uzak olursa Kutsal Ejderler tehlikeye girdiği zaman denizcilerin yardıma gelmesi baya bir uzun sürecekti(kendi düşüncem). Genel olarak gidecek ada seçimlerini yakın yere yapmaları gerekiyor diye düşünüyorum.

Tanrı Vadisi Balık adam adası olabilir mi peki?

Imu'nun Imhotep dediğimiz Mısıırlı bir rahipten esinlenildiğini düşünürsek ve senin teorinde de tanrı vari birisinin bu adayı kurduğunu düşünürsek bağlantılar yerine oturuyor.Ellerine sağlık , okurken eğlendim
Türk bir araştırmacı Muluların adanın batacağını anlayıp dünya çapında bir felaketten kurtulmak için Mısır'a yerleştiğini iddia ediyor. Bunun gibi daha çok teori ve araştırma var. Oda'nın hangi araştırmaları kullandığı belli değil, tabi kullandıysa eğer.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu teoriye teğet geçti şu an.Im için özellikle Mu diyor olmaları denizlerden ibaret olan op evreninde denizin dibine gömülen kıtayla ilgili olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık