Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tanrı Vadisi Olayı

Olay Nasıl Gerçekleşmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Roger ve Garp adamdır, 2v1 atmazlar. Roger birini, WB de diğerini almış tokatlamıştır.

Edit: Son şık :D

Bence Garp olaya girer. Ama karşı taraf baya baskın çıkar. Xebec Garp sende D sin diye olaya girer yanına çağırır. Bu sırada bir sebep ile Roger olaya müdahil olur. Aynı Luffy karasakal gibi zıt olan xebec ile Roger savaşır. Bu sırada Garp beyazsakalı oyalar. Altın aslan ise dövüşü seyreder ve ikisininde ölmesini bekler. Sonra garp xebec e bu benim deyip saldırır Roger beyazsakal engeller.
Yani bence 2 vs 2 olmuştur. BM bir şekilde uzaktadır ve Kaido başka işle meşguldü.

Üye silindi 5781

2vs1'se yazık ulan Xebec'e.
Fanı olurum ciddi anlamda..Roger ciddi anlamda Xebec'i 2 kişi ile anca indirebiliyorsa eziğin önde gidenidir.Bence bu olay mangakanın ruhuna da ters , teke tek olmayan savaşları adil bulmuyorum demişti.
Luffy-Law vs Doflamingo gibi bir tarzsa belki ama gene de korsanlar kralı için çok kötü bir leke olur bu 2v1 olayı.
Tahminen Garp ve Roger'ın tayfası Xebec'in o muazzam tayfası ile kapışmıştır.
Roger ile Xebec kapışmıştır.
Yani öyle umuyorum...Yoksa KK olma yolunda en büyük engeli Garp gibi bir adamla beraber güç birliğiyle kaldırdıysa(Xebec'ten bahsediyorum , genel savaştan bahsetmiyorum.) yakıştıramam Korsanlar Kralına bunu.

Bence Garp olaya girer. Ama karşı taraf baya baskın çıkar. Xebec Garp sende D sin diye olaya girer yanına çağırır. Bu sırada bir sebep ile Roger olaya müdahil olur. Aynı Luffy karasakal gibi zıt olan xebec ile Roger savaşır. Bu sırada Garp beyazsakalı oyalar. Altın aslan ise dövüşü seyreder ve ikisininde ölmesini bekler. Sonra garp xebec e bu benim deyip saldırır Roger beyazsakal engeller.
Yani bence 2 vs 2 olmuştur. BM bir şekilde uzaktadır ve Kaido başka işle meşguldü.
Kaido ve Linlin bu tayfanın sadece üyeleri daha güçlüleri olma ihtimalide var ama

Garp'ın bir kişiye iki kişi dalmasını pek yargılamam. Beni üzer ama dediğim gibi suç bulmam. Sonuçta adam denizci görevini yapıyor, pek de umursamaz. Ama Roger en büyük düşmanı denen kişiye iki vs bir yapıyorsa büyük hayal kırıklığı olur. O yüzden Xebec ile Roger teke tek dövüşmeli ya da iki vs dört gibi bir durum olmalı.

Olaylar nasıl gelişti senaryo yazılabilir üstüne ama final olarak 2v1(Roger+Garp vs Xebec) olmuştur.Muhtemelen hiç bir zaman öğrenemeyeceğiz bunu diye tahmin ediyorum ama BM,WB,KAİDO,XEBEC vs Roger+Garp bana ihtimal dışı geliyor en azından çok uç senaryo olarak wb yi o senaryodan çıkarmak gerek o da en uç olarak düşünürsek.

Eğer Roger en güçlü rakibini 2v1 yendiyse mazereti yok, olan sevgimi kaybederim. WB, Xebec>Roger derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık