Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

Konusunu görünce dedim bakayım neymiş diye,myanimelistte 8.47 almış!!!!
Sonra senin yazdığını okudum işte:D Dur bir kingdom a bakayım
Seveni çok olur bunun tam kız animesi :D Duygulu herşeye koşan erkek, kıza tam istediklerini söyler-yapar, kız tsundere ama arada açılıyor. Daha ne olsun :D

Edit: Ha bir de erkek tek kıza bakar o kadar kız peşinden koşsa da :D

Konusunu görünce dedim bakayım neymiş diye,myanimelistte 8.47 almış!!!!
Sonra senin yazdığını okudum işte:D Dur bir kingdom a bakayım
bende bu yazıları görüp başladım şimdi 4.bölüm deyim tek sorun ama çok büyük bir sorun animatörlerin animeyi programla değil paintle yapmış olmaları elimanatenin daha iyi cizimi olmuştu:ehe: onun dışında çok güzel hala izliyorum.

Seveni çok olur bunun tam kız animesi :D Duygulu herşeye koşan erkek, kıza tam istediklerini söyler-yapar, kız tsundere ama arada açılıyor. Daha ne olsun :D

Edit: Ha bir de erkek tek kıza bakar o kadar kız peşinden koşsa da :D
Tam Sacit in animesi bak bu,seviyor o duygusal şeyleri:DKonuşana da baksana ayrıca,saniye başına 5 santimetre neydi? O da duygusaldı ama güzeldi
Türkçe çevirisi de hiç olmuyormuş ha,vpills reklamı gibi:D

bende bu yazıları görüp başladım şimdi 4.bölüm deyim tek sorun ama çok büyük bir sorun animatörlerin animeyi programla değil paintle yapmış olmaları elimanatenin daha iyi cizimi olmuştu:ehe: onun dışında çok güzel hala izliyorum.
Yok yahu o kadar değildir,kızmışsın sen:D Ben zaten 1-2 saatliğine izleyecek bir şey arıyorum ,gece Evangelion u tekrar izleyeceğim de o zamana kadar vakit geçsin:D
Eliminate gör bunları!!

edit:ahaha saniye başına ne abi

Tam Sacit in animesi bak bu,seviyor o duygusal şeyleri:DKonuşana da baksana ayrıca,saniye başına 5 santimetre neydi? O da duygusaldı ama güzeldi
Türkçe çevirisi de hiç olmuyormuş ha,vpills reklamı gibi:D

Yok yahu o kadar değildir,kızmışsın sen:D Ben zaten 1-2 saatliğine izleyecek bir şey arıyorum ,gece Evangelion u tekrar izleyeceğim de o zamana kadar vakit geçsin:D
Eliminate gör bunları!!

edit:ahaha saniye başına ne abi
Ahahaha o ne ya saniye başına ne abi :D Bırak laf attığın animeyle bu bir mi sadece görüntü kalitesiyle döver ve gerçekte olan şeyler :D "Tasketee Kiriko-kuuun" sözleri yakındır ben diyorum :D

Ahahaha o ne ya saniye başına ne abi :D Bırak laf attığın animeyle bu bir mi sadece görüntü kalitesiyle döver ve gerçekte olan şeyler :D "Tasketee Kiriko-kuuun" sözleri yakındır ben diyorum :D
La saniye başınayı sana izle diye ben dedim zaten ,niye eleştireyim onu:D Duygusal sadece,o kadar:D
Nasıl taskete kiriko kuuun ?bir orihime vakası daha kaldırmaz bünyem,ciddi mi lan:D

La saniye başınayı sana izle diye ben dedim zaten ,niye eleştireyim onu:D Duygusal sadece,o kadar:D
Nasıl taskete kiriko kuuun ?bir orihime vakası daha kaldırmaz bünyem,ciddi mi lan:D
yokya orihime gibi olması mümkün değil 25 bölüm olcak herhalde zaten orihimenin sadece 'Tasketee ichigo-kun' demelerini toplasan kaç tane 25 bölüm eder:ehe: hem saçları benzesede kişilik çok farklı, yaa olmasın ya:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık