Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sword Art Online

Şey, Spolier içine alsan daha iyi olacak ^_^ Bide Neden O kadar Güçlü O Zaman Onu Çözemedim ??
Bir nevi bizim eleman SAO'da bugda kalmış ve bu yeni oyunda aynı sisteme bağlı olduğu için, SAO'da geliştirdiği her şey burada da devam ediyor. Ancak dışarıdan bir yönetici bunu fark ederse özelliklerini sıfırlayabilir.

D. Luffy

Bir nevi bizim eleman SAO'da bugda kalmış ve bu yeni oyunda aynı sisteme bağlı olduğu için, SAO'da geliştirdiği her şey burada da devam ediyor. Ancak dışarıdan bir yönetici bunu fark ederse özelliklerini sıfırlayabilir.
Vücudu o yetenekleri kullanmaya alışmıştı SAO'da. Ayrıca bu yeni oyunun skillere değil de kişisel beceriye bağlı olduğunu da söylemişti siyahi adamımız. Bu yüzden diğerlerinden daha hızlı ve iyi hareket etti.
Teşekkürler :gamyon:

thosy

Şey, Spolier içine alsan daha iyi olacak ^_^ Bide Neden O kadar Güçlü O Zaman Onu Çözemedim ??
Son çıkan bölümde açıklandığı için spoiler içine almamıştım. Eğer yanlış anlamadıysam bu oyunda level atlamak yokmuş. Skillerini ve itemlerini geliştirdikçe güçlü oluyorsun. Bu yüzden Krito'da en dandik itemler olmasına rağmen SAO'daki en iyi kılıç kullanan oyuncu olduğu için bu oyunda da çok hızlı hareket etti ve kılıç yeteneği skill kullanmasa bile çok üst düzey(Sonuçta Krito 2 yıl SAO'da yani oyunda ölürsen gerçek hayatta da öleceğin bir oyunda en iyi oyunculardan biriydi. O yüzden çok yetenekli online oyunlarda.). Yoksa itemleri çok zayıf. Kendisine yakın yeteneği olan ve itemleri güçlü olan biri ile karşılaşsa kolay kolay yenemez. Bir de bu oyunda SAO'dan farklı olarak büyü saldırıları filanda var. Bu bölümde alev topu saldırısını gösterdi mesela.

Ryner Lute

Son çıkan bölümde açıklandığı için spoiler içine almamıştım. Eğer yanlış anlamadıysam bu oyunda level atlamak yokmuş. Skillerini ve itemlerini geliştirdikçe güçlü oluyorsun. Bu yüzden Krito'da en dandik itemler olmasına rağmen SAO'daki en iyi kılıç kullanan oyuncu olduğu için bu oyunda da çok hızlı hareket etti ve kılıç yeteneği skill kullanmasa bile çok üst düzey(Sonuçta Krito 2 yıl SAO'da yani oyunda ölürsen gerçek hayatta da öleceğin bir oyunda en iyi oyunculardan biriydi. O yüzden çok yetenekli online oyunlarda.). Yoksa itemleri çok zayıf. Kendisine yakın yeteneği olan ve itemleri güçlü olan biri ile karşılaşsa kolay kolay yenemez. Bir de bu oyunda SAO'dan farklı olarak büyü saldırıları filanda var. Bu bölümde alev topu saldırısını gösterdi mesela.
güç meselesi bu şekilde ise gayet iyi , anlamadığım nokta ise yukinin yönetici olan bir kişi seni görürse .... silebilir demişti buradaki noktalı yerler neydi acaba ?
bu arada arşivime almak istediğim 2.anime :)

thosy

güç meselesi bu şekilde ise gayet iyi , anlamadığım nokta ise yukinin yönetici olan bir kişi seni görürse .... silebilir demişti buradaki noktalı yerler neydi acaba ?
bu arada arşivime almak istediğim 2.anime :)
Yui "İtemlerin oyun güncellendiğinde sorun çıkartabilir, sil." diyor. Krito itemleri siliyor. Sonra "Peki ya skiller ne olacak?" diyor Krito. Yui "GM(Game Moderatör) görmediği sürece problem yaratmaz." diyor. Görürse ne olacağına dair birşey dememişti yanlış hatırlamıyorsam. Ama online oyunlarda hile yaparsan genelde ban yersin(oyundan uzaklaştırılırsın).

Ama durumu iyi toparladılar ha :)
SAO ile aynı tabana sahip bir oyun filan çıkartmasalardı animenin aşk meşk üzerine olacağını düşünüyordum. Ki öyle bir şey olsaydı o anda izlemekten vazgeçerdim.

hunterrun

peki yeni online oyununda ölmek gerçek yaşamda ölmek gibimi yoksa yeniden doğma varmı? çünkü sao da kirito direk adam öldürmeye dalmazdı..

Ryner Lute

peki yeni online oyununda ölmek gerçek yaşamda ölmek gibimi yoksa yeniden doğma varmı? çünkü sao da kirito direk adam öldürmeye dalmazdı..
normal mmorpg oyunlarında öldügün anda özel bir yer belirlemediysen en yakın şehre/kasabaya giderdin burdada aynısı olabilir

@thosy anladım teşekkürler

Son 3-5 sayfadaki ensest muhabbetini anlamamıştım:rolleyes:. Ama güncele gelince anlam verdim konuşulanlara. Bende yok kuzendi falan dinlemem 10-15 yıllık kardeş görmeden dolayı yapıştırırım ensest damgasını:D.
Son çıkan 17.bölümü de izledim. Şaka maka gerçek yetmedi online ortamda da enseste geçecekler:ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık