Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Sun Ken Rock

Cinsellik abartılıyor diyenlere aldırmayın abartılı falan değil.Her şey ayarında çok iyi bir seri.
Ben Sun Ken Rock'u çok severim hatta sadece 1 gecede okumuştum tüm ciltlerini doyamayıp bir daha okudum en baştan fakat Cinsellik 70.Bölümlere doğru bal gibi abartılıyor baki.
Hani mantıklı olsa anlıyacağım fakat saçma saçma olaylardan saçma şekilde bir anda cinselliğe geliyorlar , Bunun öncesi ve sonrası tekrar rayına oturuyor her şey.

Belkide sizin abartı kavramınızla benim ki farklıdır.Asıl saçmalık içinde hiç cinsellik olmasaydı olurdu ya da aptal ecchilerdeki gibi dekolte veya rüzgarda uçuşan etekler vs.SKR'deki seksüalite tam rayına oturtulmuş ve tam zamanında.Yıldız olmak isteyen kızlar ve menejlerleriyle yatmaları.Bu saçma'mı mantıklı mı?Gerçek hayatta olan şeyler bunlar.
Tamam da olayın gelişimini çok yanlış çiziyor.

Belkide sizin abartı kavramınızla benim ki farklıdır.Asıl saçmalık içinde hiç cinsellik olmasaydı olurdu ya da aptal ecchilerdeki gibi dekolte veya rüzgarda uçuşan etekler vs.SKR'deki seksüalite tam rayına oturtulmuş ve tam zamanında.Yıldız olmak isteyen kızlar ve menejlerleriyle yatmaları.Bu saçma'mı mantıklı mı?Gerçek hayatta olan şeyler bunlar.
Tamamda bunu bu kadar abartıp göstermesine gerek yoktu. Resmen satışı çoğaltmak için yapılmış bir hareketti. O arc taki cinselliği savunma lütfen.

Menejer-star olmak isteyen kız olayı konuyu anlatması için kabul edilebilir-iğrensekde- ama Japonya'da Ken ile sırayla olan?! harem olayları falan. Seriye zaten laf etmiyoruz. Sadece adam döverek en güçlü çete olmaya gitmeleri her dövdükleri boss'un her istediklerini kabul etmesi ayrı bir olay bunları bile görmezden geliyoruz ama cinselliğin dozuyla ilgili bir sorun var. Seinen bir seri tamam eyvallah mature sahnelerde olacaktır ona da eyvallah ama o arctaki aşırı cinsellik için serinin türünde var demek bile kabul edilemez. Zaten hentai mangası da çiziyor diyorlardı..

Beyler yeni bölümlerde cinselliği abartmaya devam ediyor mu ? Saçma sapan uğraşmayalım başlamakla.
Kae-lyn, tek bakışta hatunun gerçek sarışın olduğunu anlayabiliyordu(Bölüm102-sayfa14)..:oleyo2: Türkçe çeviri 103'te şuan normal seri ise 112'de olması lazım. Baya önce okuduğum için pek hatırlamıyorum ecchi olaylarını falan ama yapacak daha iyi bir işi olmayan okuyabilir. Zaten biraz okuduktan sonra serinin nasıl devam edeceğini az çok kestirirsiniz. Ha bu arada olaylar çok pis ateşlenecek gibi görünüyor şuan..

İçerik kısmını biraz atlarsak :oleyo2:, hikaye bütün olarak komedi tarafıyla ele alındığı için listeme alabileceğim bir seri :ehe:, gülme garantili bir seri, kesinlikle tavsiye ederim:good:.

Not: Site gerçekten çok güzelmiş çok fazla manga var :D fairy tail in 131 inci bölümünde kalmıştım türkçesini bekliyordum burda varmış :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık