Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Zoro o gücü çok uzun süre kullanamıyor. Law da kendini koruyup araya mesafe koyarak dövüşebilecek bir karakter. Law'ın BM'yi öldürmeyen ama inleten yetenekleri de normal bedene sahip herhangi bir karakteri çok üzer. Bu dövüş gayet iki tarafa da gidebilecek bir dövüş. BM Law'ın yetenekleri gerekli ortamı sağlamasa düşmezdi o yüzden Law övdüm. Kid'i çıkartıp başkasını koyarsın da Law'ı çıkartırsan o kadın felaket gibi çöker gelirdi geri.
Law'ın olayı bu zaten... meyvesi ile beraber çok iyi support bir karakter. Dedigim gibi Law'ın ysptıklarını küçümsemiyorum. Ama haki yani... adam mangada bunu vurguluyor. Law da ise meyveden başka bir şey yok. Ben bu mantıkla baktığım icin Zoro diyorum.

WB'nin ne zamandan beri hasta olduğunu bilmiyoruz. Belki de yaşlılıktan dolayı 70'inden sonra serumlarla ayakta duruyordu.

Kaido ise canavarın teki ve Shanks'ın yaşındayken yani Oden karşısındaki haliyle değilde şu andaki haliyle altın çağını yaşıyor. Oden ile mücadelesinde bu kadar aşırı güçlü bir görüntü çizmiyordu.

Sence Ryuma dediğin adam Kaido kadar güçlümüdür? Zoro'nun seri sonunda Kaido'yu geçmesini bekliyor musun?
Bilmiyoruz da ben bu adamın prime'ında yonko olduğunu düşünmüyorum. Güçten düşünce olmuştur.
Ryuma Kaido'yu yüksek zorlukta yener kk seviyesidir. Zoro'da seri sonu Ryuma'nun az önünde olur.

Hakide üstün değil ama Law hakide BM'den de üstün değil. Ama nasıl kanırttı BM'yi biliyorsun. Zoro'nun Kaido'ya bıraktığından çok daha ağır hasar bıraktı BM'ye.
Yine yanlış bakıyorsun... o Zoro'nun vücudunda kemik yokti o saldırıda... Law'ın durumu öyle değildi. Zoro o saldırıyü dinç bir şekilde yapsaydı... Kaido emin ol yamulurdu. Zaten o yüzden o halde çizdi adam saldırıyı.

Law'ın olayı bu zaten... meyvesi ile beraber çok iyi support bir karakter. Dedigim gibi Law'ın ysptıklarını küçümsemiyorum. Ama haki yani... adam mangada bunu vurguluyor. Law da ise meyveden başka bir şey yok. Ben bu mantıkla baktığım icin Zoro diyorum.
Öncelikle Law'ın meyvesi o kadar op ki adam aynı anda hem en iyi support hem de en iyi suikastçı gibi bir şey. Ardından Law'ın da haki seviyesinin çöp olmadığını son savaşında belirtti mangaka. Zoro üstün elbette bu konuda da sonuçta Law'ın Alberto mallığında dövüşmeyeceğini mesafesini koruyarak Zoro'nun kendini yormasını bekleyeceğini, uygun anı kollayabileceğini falan düşünmüyorsun hiç olum

Öncelikle Law'ın meyvesi o kadar op ki adam aynı anda hem en iyi support hem de en iyi suikastçı gibi bir şey. Ardından Law'ın da haki seviyesinin çöp olmadığını son savaşında belirtti mangaka. Zoro üstün elbette bu konuda da sonuçta Law'ın Alberto mallığında dövüşmeyeceğini mesafesini koruyarak Zoro'nun kendini yormasını bekleyeceğini, uygun anı kollayabileceğini falan düşünmüyorsun hiç olum
Tamam ds Law bu dövüş stiline girince... normal de mal olan ama iş dövüşe gelince aynı Luffy gibi dövüş zekası yüksek olan Zoro bunun için bir şey geliştirneyecek mi...? Luffy ile Zoro'nun en büyük olaylarından biri de budur mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık