Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Yc1den sonra yonko mu geliyor ? Beckman seviyesi ney Beckman'in seviyesi belli mi ? King, Katakuri ve Marco üçlüsünden net güçlü yazdığın üçlü
Amiral seviyesi'ni yazmaya gerek duymadım; onlar da tek yemez.(Nova'lar içinde Amiral alabilecek seviyede kimse de yok gibi; yalnızca mc tayfası kontenjanından dolayı Zoro'nun alma ihtimali var.) Bu arada üç Sağ kol da tek yemez, ona rağmen YC1 seviyesi dedim.

Sence Shanks Luffy'i yener mi?
Yenemez. Luffy daha güçlüdür. Kid ile Luffy arasında boyut farkı var. Kid'in düştüğü duruma bakarak Luffy'nin de Shanks karşısında aciz bir duruma düşmesini bekleyen daha çok bekler.

Kaido'yla başa baş kapışan birinin Kid'in durumuna düşmesi beklenemez. Luffy her anlamda bir Yonkou olduğunu kanıtlamış biri. Kid ise şansa bala Law'ın sayesinde Big Mom'u sadece aşağı atabildi.

Luffy, Kaido ve Lucci gibi karakterler karşısında ne kadar hızlı biri olduğunu da kanıtladı. Aynı saldırıyı Luffy mümkün değil yemezdi. Kamusari saldırısını kral Haki+Ryou Haki'li saldırılarıyla karşılayabilirdi. Zaten Gear 5 öyle dengesiz bir güç ki Shanks bu gücün karşısında Kaido kadar durabilir mi? Tartışılır.

Kid h. hakisi ile ayrılıyor demek isterdim ama diyemiyorum. nika'yı saymazsak çekişmeli bir sıralama olur
Nasıl olacak g5 öncesi performansına yaklaşabileni bırak kiyisindan geçen Supernova mı var? Adam gök yariyor. Kaidonile fiziksel denk çarpışıyor. Kid ve Law BM'ye açık bulmadan vuramadi bile. Haterligi bırakın.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık