Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Egghead de güçlerini görmesek ben de Bonney e en güçsüz süpernova derdim ama şu "belirsiz gelecek" ve maddeleri yaşlandırma yeteneği baya kırık duruyor. İleriki bölümlerde Bonney bunları aktif olarak kullanır mı bilmem ama şu haliyle bile çok sıkıntı bir yeteneği var. Mesela Kid Bonney e saldırmaya çalışsa meyvesi bir işe yaramayabilir. Bonney, Kid daha hurdaları toplayamadan paslandırıp parçalayabilir gibi duruyor (Bonney Kid i alır demiyorum yanlış anlaşılmasın).
Bonney kidi alır zaten :p Kidd'i almayan mı kaldı. Kaido, bigmom, shanks... Adam dövüş galibiyeti yok.

Luffy (Kendi liginde)
Zoro = Law

Luffy zaten meyvesiyle beraber milenyumda bir ortaya çıkacak bir efsaneye indirgendi. G5'siz de yine en üstte yer alırdı ancak şu an herhangi bir karakterle vs'si ilgi çekici bile olmaktan çıktı. Öyle bir güç.
Kid ve Law'ın, BM'yi indirmiş olmaları senaryo gereğiymiş. Son bölümle beraber daha da netleşti bu. Law'ın en önemli feat'ine gölge düştü. Meyvesi muhteşem ama bunu zaten biliyorduk. Zoro'nun da bu güce karşı ileri seviye Kral Hakisi var. O yüzden aynı seviyedeler şu an için. Diğer süpernovalar için bir şey yazmaya gerek duymuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık