Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Nika reyiz akar. Sonra reyizin kanatları olan Luffy ve Zoro gelir. Sonra poşet kardeş Law. Sonra Hurdacı demek isterdim ama hakkın rahmetine kavuştu kendisi. Oruç Reis olabilir. Sonra Hurdacı olsun hadi ardından da çeyrek yiyen fafafa gelir. Çeyrek yiyenden sonrasını sıralamaya da gerek yok.

Nika reyiz akar. Sonra reyizin kanatları olan Luffy ve Zoro gelir. Sonra poşet kardeş Law. Sonra Hurdacı demek isterdim ama hakkın rahmetine kavuştu kendisi. Oruç Reis olabilir. Sonra Hurdacı olsun hadi ardından da çeyrek yiyen fafafa gelir. Çeyrek yiyenden sonrasını sıralamaya da gerek yok.
Ciddi ciddi G5 öncesi Luffy performasinda bir supernova gördük mü?

Shanks'in Kid'e bir tane h.hakili atak ile ne yaptığını gördük. Luffy ve Kaido 30 bölüm savaştı. Kaido iki kere uzun zamandır böyle başa baş bir savaş yapmadım diyor. Luffy çok bariz farklı ligte.

Ciddi ciddi G5 öncesi Luffy performasinda bir supernova gördük mü?

Shanks'in Kid'e bir tane h.haki ile ne yaptığını gördük. Luffy ve Kaido 30 bölüm savaştı. Kaido iki kere uzun zamandır böyle başa baş bir savaş yapmadım diyor. Luffy çok bariz farklı ligte.
Ciddi olacaksak Luffy Nikasız haliyle de Zoro'dan güçlüdür ama bariz farklı ligde olacak kadar değil. İkisi de sağ kollardan güçlü, amirallerden güçsüz olur.

Konuda daha cringe yorum okumadım.

Sen base mod kral hakiyle Melez Mod Kaido ile nasıl savaştı hatırlamıyorsun o zaman hocam.
Kral haki kullanmayı öğrendikten sonra güzel kapıştı. Baya iyiydi o bölümler. Zoro'nun kral hakiyi kullanmayı öğrenmeden önceki Kaido performansına bakarsan yanıltıcı olur ama. King'i yendikten sonraki halini baz almalısın. Kral hakiyi etkili kullanmayı öğrendikten sonra Luffy kadar uzun olmasa da güzel çarpışır ve ciddi hasarlar bırakırdı düşmeden.

Ama herif yenildi diye de alakalı olduğu her konuyu hortlatıp gömmek de acımasızca oluyor unutmayın ki Shanksa yenildi süpernovalardan kaçı dayanabilir ki (Zoro istisna)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık