Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Bir karakter var, ödülü büyük uğraşlarla 100m altında bırakıldığı için süpernova denmiyor kendisine. Ama süpernovaların çoğuna yeri yalattırır, birisine abayı yakar , birisiyle Marimo diye dalga geçer, lastik olanada gelir kaptanım der. Bilin bakalım kim bu karakter ? (zor sordum farkındayım)

Bence Sanji nova olarak geçmese bile en kötü nesilde anılması gerekiyordu, Oda'nın kafasızlığı.

Milletin aksine Law'ı ikinci sıraya koydum. Adam planlı programlı ve zeki biri Luffy ve kid gibi önüne gelene düşünmeden saldıran tiplerden değil. Birde birinin ödülü yüksek diye o kişi daha güçlü gibi bir şey yok öyle birşey olsa Dragon açık ara en güçlü olarak tanıtılırdı. Dünya hükümeti tehtit seviyesine göre veriyor ödülleri. Kid acımasız önüne gelene iyi biri kötü biri demeden saldıran bir mantık beklemeyeceğin pisikopat biri bunun vereceği tehtitle Law gibi mantıkli adamın vereceği tehtit aynı olmaz Law iki katı güçte olsa bile ödülü daha düşük olabilir.Birde millet Zoro yu 2. sıralara koyuyor onuda anlamıyorum.Seri bittiğinde bile Zoro kesin en güçlü 2. adam olucak digemezsiniz.En güçlü kılıç ustası olur adamın amacı o seri sonunda ulaşır normaldir ama en güçlü 2. kişi olucak demek neye göre.Korsanlar kralı öldügünde bile kimse Rayleigh e en günlü adam demedi.En güçlü adam Beyaz sakal oldu ve en güçlü meyve olarak geçiyordu onun kullandığı meyve .Law ın meyvesi içinde buna benzer söylem söylendiğinden seri sonu law ın luffyden sonra en güçlü olacağını düşünüyorum

Luffy
Law
Kid
Drake
Zoro
Sanji
Urouge
Killer
Bege
Bonney
Hawkins
Apoo

1-) Senin hoşuna gitmeyen Kaptan>sağ kol kuralı. Killer bu kadar güçlüyse kaptanı nedir?

2-) Luffy hariç kral hakisi olan ve bilinçli kullanabilen (muhtemelen) tek kişi.

3-) Luffy-law-kidd üçlüsü hem shabondy’de beraber çizildi hem de yonkou karşısına çıkan üç kaptan bunlar.

4-) Şuan savaştaki eşleşmelerde bi yonkou luffy’de. Diğeri kidd+law’da. Ve ana oyuncu Kidd’miş gibi görünüyor. İlk peşine düşen, ilk karşısına çıkan oydu. Killer’ın diyalogu da var. Ve bölüm sonuna bakarsak bu ikili yenilirken kidd biraz çevirecek.

5-) Hapiste taş taşırken luffy’den 1 tane eksik taşıdı. Fizikselde eksiği yok. Meyve net değil. Haki farkı var o da luffy’i çok ayıran bişey zaten.

6-) Tam olarak güç göstermese de ödül. Hala kidd’in shabondy ödülüne ulaşamamışlar var. 400’den sonra artması zorlaşıyor deniyor ama luffy-kidd-law haricindekiler daha 400 bile olmamış. Law 440’ta shici oldu, luffy’le beraber 500 oldu. Kidd 470’ti. Bu üçlü 500 milyon civarıydı 400 sonrası zorlaştığı halde. Gerisi 300-350.

7-) Yeni dünyada savaşarak hayatta kalan tek kaptan. Law shici olarak baya saklandı punk hazard’da. Luffy antrenmandaydı. Bonney çocuk falan olup gezebiliyor. Bege yonkou altında çalıştı. Drake yonkou altında ajandı. Gerisi boyun eğdi.
Hiçbir şekilde yonkoulara katılmamış ve korsanlık yapmış tek kişi.

8- Başka süpernovanın ağzından da duyduğumuz gibi ölse bile Kaido’ya katılmıyor. Büyük bi irade farkı var ilk 5 haricine karşı. Çatıya çıkan süpernovalar en yüksek iradeye sahip olan, eski nesile kafa tutan süpernovalar. İradeyle güç ölçülen mangada en güçlüler onlardır.
Urouge'yi es geçmişsin, onun haricinde dört dörtlük. Oruç da yc4 indirmiş, birine boyun eymiş de değildi sanırım. Ama indirdiği adam da Snack, iki yıl aradan sonra indirmişti. İki yıl içinde değil. Yani şuan en fazla yc3-yc2 ayarı bir şey olması lazım.

Urouge'yi es geçmişsin, onun haricinde dört dörtlük. Oruç da yc4 indirmiş, birine boyun eymiş de değildi sanırım. Ama indirdiği adam da Snack, iki yıl aradan sonra indirmişti. İki yıl içinde değil. Yani şuan en fazla yc3-yc2 ayarı bir şey olması lazım.
Kaidoyla muhabbet ediyor gibi değil miydi gökyüzü adasında? Başkasıyla karıştırıyorumdur belki. “Harbiden atlayacan mı?” Diyordu.
Katılmamışsa da gördüğü yonkouya dalan bi manyağa benzemiyordu kidd gibi.

Kaidoyla muhabbet ediyor gibi değil miydi gökyüzü adasında? Başkasıyla karıştırıyorumdur belki. “Harbiden atlayacan mı?” Diyordu.
Katılmamışsa da gördüğü yonkouya dalan bi manyağa benzemiyordu kidd gibi.
Ben de orayı tam anlamamıştım, tanıyor mu tanımıyor mu diye. Bana şans eseri karşılaşmışlar gibi gelmişti de koca Yonko'yu tanımaması garip kaçar. Ama adamı olduğunu sanmıyorum.

Ben de orayı tam anlamamıştım, tanıyor mu tanımıyor mu diye. Bana şans eseri karşılaşmışlar gibi gelmişti de koca Yonko'yu tanımaması garip kaçar. Ama adamı olduğunu sanmıyorum.
Kaido kafasına sopayı geçirip hapse atmamış. Ben o yüzden şüphelenmiştim. Güçlü birini görürse affetmiyordu.

Kaido kafasına sopayı geçirip hapse atmamış. Ben o yüzden şüphelenmiştim. Güçlü birini görürse affetmiyordu.
Hakket, aslında mantık olarak onu da gelmişken aradan çıkarması lazımdı ama oraya Kid'in ittifak için gitmişti, büyük ihtimalle Apoo bilgi sızdırdı yerlerini. Hawkins direkt taraf değişince Kid ve Killer'i yenip gitmişlerdir direkt.

Luffy

Aradada bayaa fark var (Alttan Ceza- Fark Varı açın)

Zoro
Law (sanjide burada süpernova olmasada) (Law & Sanji kidi harbi hurdacı yapar eline seyyar hurdacı arabası verip dolaştırırlar)
Kid (malessef)
Drake
Killer
Bege
Urouge
Bonney
Hawkins

Sanji’yi de katacak olursak:

Luffy (Amiral/Amiral’e yakin)
Kid (YC1 ustu/Amiral alti)
Law (YC1 ustu/Amiral alti)
Zoro (YC1/YC1 ustu)
Sanji-Killer (YC1-2)
Drake-Apoo (YC3/Perospero)
Urouge (Perospero/Who’s Who)
Bege (Snack/Perospero)
Hawkins (F6 (maksimum Sasaki falan))
Bonney (bilgi yok)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık