Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Günaydın. Ben yazdığın iki konuya karışık bir soru sorayım.

Hem Sanji hem de Killer komutan ligi eder mi ? Ve sence 1v1 de hangisinin sana göre şansı daha yüksek
Günaydın :)

Wano'daki güç seviyesinin genel olarak artmasına dayanarak cevaplıyorum. Evet, ikisi de komutan ligi eder. Sanji nefretim yüzünden ellerim titriyor ve Killer yazmak için parmaklarım bana yalvarıyor ama Sanji vs. Killer'a bir şey diyemicem sanırım ya. Bi' 5-10 bölüme belli olur ama. İki tarafı da tam anlamıyla görmedik çünkü.

Oden'in Kral hakisi Enma'nın içinde kalmış ama Enma'nın içinde kalan Kral haki daha önceki saldırılarda çıkmak, kendini göstermek istememiş bu defa Ashura'yı görünce heyecanlanıp ben de buradayım demiş ve Kaido'yu yaralamış, kalıcı iz bırakmış. Zoro fanları da, Zoro'da Kral haki var sanıyorlar, Zoro'da kral haki olsa Zoro kendisinde olan kral hakiyi bilmez mi ?

Enmadır o enma :a:

Günaydın. Ben yazdığın iki konuya karışık bir soru sorayım.

Hem Sanji hem de Killer komutan ligi eder mi ? Ve sence 1v1 de hangisinin sana göre şansı daha yüksek
Killer sadece Sanji ile değil Zoro ile de baya denk gider yukarı da gösterdikleri ile bence. Bu adamlar zaten birbirini teklemişti fazla da şey yapmaya gerek yok Sanji Zoro ve Killer komutan ederler.

Vanoya kadar Zoro Luffy durumu vardı, vano içinde ise Luffy Zor var,
Zoro Ryou öğrendiğinde tekrar öne geçecektir, Kaido’ya yara bırakan birinin kesemeyeceği biri yok seride , seri sonu zaten iki Zirve olacak Zoro ve Luffy isterse Zoro hep ikinci adamı alsın bu fark etmez , Pica dan Yonko ya çıktı , Luffy burada Yonko ile teke tek dövüş eğitimi alıyor ,yani Karasakal dövüşünde Zoroya ihtiyaç olmayacak , ama Zoro ‘da ikinci adama tekleyip geçecektir
diğerleri çok belirsiz görmediğiniz bir durum,bir anda Apo tekliyor Luffy’yi, ama bir anda da Zoro onu tekliyor , ysnlış hatırlamıyorsam Apo Marconun ateşi ile ayağa kalktı
yani Kid öyle bir güç çıkartır vay be deriz

Luffy >> Kid > Zoro > Law > Killer > Drake > Urouge > Bege > Hawkins > Apoo > Bonney

Kid ve Zoro'nun pozisyonları duruma göre değişebilir ancak benim Kid'den beklentim yüksek. Kralın hakisine sahip olanlar bu kadar yüceltilmişken Kid'in nerelere gelebileceği az çok belli oluyor. Oda bu adamı Luffy ile rekabet içinde çizdiyse boş değildir.
Kralın hakisi mevzusu yüzünden Law'ın bu sıralamadaki yeri bence değişmez.
Apoo'nun meyve yeteneğini fark edilirse novaların hepsi çok rahat ezer. O yüzden sona yazdım. Öğrenemezlerse tek bile atabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık