Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Çatıdakilere bakıp Killer'ı Drake'ten, Urouge'den güçlü görenler var sanırım. Bence bunlar Killer'dan güçlüdür. Mangaka ne yaptığını bilmiyor. Sanji'nin çatıda olmama sebebiyle Killer'ın olma sebebi aynı aslında, bizim tayfa iyice sıyrılmasın düşüncesi var. Halbuki yine mangakanın kendisi Luffy'e beşinci imparator dedi. Luffy dediğimiz adam Killer ve Law'a tek atar. Niye ısrarla Kid'i ona rakip yapmaya çalışıyor anlamadım. Zorlama duruyor. Luffy tek başına Kid ve tayfasını yener.

Luffynin en kolay yeneceği nova net Kiddir. Dimdirek mal gibi giren bir karakteri Luffy parçapinçik eder. Dayanıklılık dersen daha geride, güç desen geride, zeka ve hax yetenekler luffyyi çok zorluyor. Kidde bu ikiside yok. Demir topla düz vur.
Cidden düşünüyorum bege kale olsa baya direnir Luffy ye. Apoo pusu atar. Law hax meyve ve zekasıyla 20 vsden 2sini alabilir belki. Hatta güleceksiniz ama Zoro bile iş yapabilir bir noktada. Drake bile zekasıyla iş yapar. Ama kid nede iyise Luffy ondan 5 kat iyi. Kid nete kötüyse Luffyden 5 kat daha kötü. Tek bir artısı var zalim olması oda nereye kadar.

Çatıdakilere bakıp Killer'ı Drake'ten, Urouge'den güçlü görenler var sanırım. Bence bunlar Killer'dan güçlüdür. Mangaka ne yaptığını bilmiyor. Sanji'nin çatıda olmama sebebiyle Killer'ın olma sebebi aynı aslında, bizim tayfa iyice sıyrılmasın düşüncesi var. Halbuki yine mangakanın kendisi Luffy'e beşinci imparator dedi. Luffy dediğimiz adam Killer ve Law'a tek atar. Niye ısrarla Kid'i ona rakip yapmaya çalışıyor anlamadım. Zorlama duruyor. Luffy tek başına Kid ve tayfasını yener.
Bikmadiniz Luffye herkesi tokatlattırmaktan.Mangaka sürekli cevabınızı veriyor ama ısrarla devam ediyorsunuz.Kılıç fetişleri yanınızda masum kalacak neredeyse.

Luffy'nin rakibi B.B. Kid'in rakibi Law'dır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık