Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Süpernovaların Güç Sıralaması

Tartışmak için yazmadım Ama söyleyeyim Açlık+yara :D

Saptırmak?Neyi saptırdık? Sen saptırıyorsun asıl alpaaaa :D

Zoro diyor ki " oh be doydum 9 gün aç kalmak sandığımdan daha kötüymüş" diyor. Sonra Luffy diyor ki; "Gördün mü 1 ay aç kalamazdın" diyor. Sonra Zoro da Diyor ki; "Saçmalık Sen benden daha aç görünüyorsun diyor. Şimdi Zoro 9 gün aç kaldı mı kaldı? Luffy ben 1 hafta dayanamazdım dedi mi? dedi. Sonra ki diyaloğun ne alakası var bunlarla? :D

Zoro açlık+yara etkisi ile düştü. Birinden biri olmasa düşmezdi. O yüzden bence sapan bir şey yok. He manga da ki olayı söyledik bir şey uydurmadık :D
Taa serinin başında ki E.Odanın komiklik olsun panel dolsun diye yazıp çizdiği sahneyi gösterip zoro>luffy demeniz çok acayip.Anlamakta zorluk çekiyorum ciddi manada :hmm:

Taa serinin başında ki E.Odanın komiklik olsun panel dolsun diye yazıp çizdiği sahneyi gösterip zoro>luffy demeniz çok acayip.Anlamakta zorluk çekiyorum ciddi manada :hmm:
Komik mi? Adam bağlanmış 9 gündür aç. Luffy'nin dediği belli Zoro'nun dediği belli. Kimse bir şey de demedi sadece olan sahneyi söyledik. Yoksa ikisi de irade ve potansiyelde ortalığı yıkarlar :D Ama İrade deyince de Luffy>Zoro denilemez hadi tersi de denilmesin tamam kardeş kardeş geçinsinler. Ama tersi denirse de manga da böyle bir sahne olduğunu hatırlamak iyi gelir bence :D

Komik mi? Adam bağlanmış 9 gündür aç. Luffy'nin dediği belli Zoro'nun dediği belli. Kimse bir şey de demedi sadece olan sahneyi söyledik. Yoksa ikisi de irade ve potansiyelde ortalığı yıkarlar :D Ama İrade deyince de Luffy>Zoro denilemez hadi tersi de denilmesin tamam kardeş kardeş geçinsinler. Ama tersi denirse de manga da böyle bir sahne olduğunu hatırlamak iyi gelir bence :D
Eved
zolo>luffy
zolo>çakılı mihawk
(seri sonu) zolo>Ryuuma
(seri sonu)zolo>herkeş
(seri sonu)zoloya İm-sama kendi isteği ile koltuğu verecek , bu sefer mihawk gelip zolonun önünde eğilip güçlü olmak istiyorum diyecek.

Daha fantaziniz var mı yazmadığım ?

Eved
zolo>luffy
zolo>çakılı mihawk
(seri sonu) zolo>Ryuuma
(seri sonu)zolo>herkeş
(seri sonu)zoloya İm-sama kendi isteği ile koltuğu verecek , bu sefer mihawk gelip zolonun önünde eğilip güçlü olmak istiyorum diyecek.

Daha fantaziniz var mı yazmadığım ?
Haydaaa abi neden böyle yapıyorsunuz yahu? Her dediğimize saçma salak bir şey demişiz gibi hareketler de bulunuluyor? Manga da olan diyalog bu. Bir tarafımızdan bir şey uydurmadık ki? Luffy'i de gömmedik. Zoro içki'yi çok seviyor ama zaaf göstermiyor adam. Tashigi'yi, Kuina'ya benzetiyor ama yeri geldiğin de kızın kolu kopma noktasına gelene kadar bekliyor ve saf dışı bırakabiliyor. Ama Luffy etsiz ve yemeksiz duramıyor. Ne var bunda? Güçsüz demedik ki. Luffy'nin bir zaafı var sadece ama Zoro öyle sevdiği şeylere zaaf göstermiyor olay bu.

Odanın çizimle ayırdıklarına göre değişiyor, sonuç olarak Law,Luffy ve Kid biraz daha ön planda olacak her zaman çünkü bunları ayrı olarak çizdi ve şu anda bile bariz belli nedenleri diğerlerine gelirsek de bu adam bu novaları boşuna çizmedi.. Güç sıralaması yapmak biraz abes kaçıyor. Bonney e güçsüz diyemem mesela ya da Oruç reize bulundukları konum ve seriye nasıl giriş yapacaklarına göre değişir.

Haydaaa abi neden böyle yapıyorsunuz yahu? Her dediğimize saçma salak bir şey demişiz gibi hareketler de bulunuluyor? Manga da olan diyalog bu. Bir tarafımızdan bir şey uydurmadık ki? Luffy'i de gömmedik. Zoro içki'yi çok seviyor ama zaaf göstermiyor adam. Tashigi'yi, Kuina'ya benzetiyor ama yeri geldiğin de kızın kolu kopma noktasına gelene kadar bekliyor ve saf dışı bırakabiliyor. Ama Luffy etsiz ve yemeksiz duramıyor. Ne var bunda? Güçsüz demedik ki. Luffy'nin bir zaafı var sadece ama Zoro öyle sevdiği şeylere zaaf göstermiyor olay bu.
Mihawk b.haki öğrenene kadar içki yok diyorsa zoronun içkiye ne kadar düşkün olduğunun farkına varmış ve bu "ZAAFINI" onu eğitmek için kullanmışsa zoro gayet zaaflıdır , yani size göre zoro=iradesiz mi oldu şimdi ?

Mihawk b.haki öğrenene kadar içki yok diyorsa zoronun içkiye ne kadar düşkün olduğunun farkına varmış ve bu "ZAAFINI" onu eğitmek için kullanmışsa zoro gayet zaaflıdır , yani size göre zoro=iradesiz mi oldu şimdi ?
Orada odaklanmadan dolayı öyle söylüyor. Zoro sonradan içmemiş işte. Bunun Zoro'ya zararı ne olmuş peki? İçkisiz kaldım diye düştüğünü ve şikayet ettiğini gördün mü? Ya da bir yerde bu yüzden başına iş geldiğini?

Mesela viski tepesinde herkes uyurken, o kadar içmesine rağmen Zoro ayakta kalıyor ve ekliyor; "Bir kılıç ustası asla kendinden geçecek kadar kadar içmez" hani ZAAF? Normalde zaafı olsa geberene kadar içer duramazdı. Kendi ağzı ile söylüyor adam zaten viski tepesinde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık