Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şu Anda Dünyanın En Güçlü Adamı Kimdir?

En güçlü adam ünvanı kimde?

• Kullanılan toplam oy
    257
Dragon'dan beklentim var. Bence Shanks'dan daha güçlü olması lazım mantıken ama Oda'ya güvenemiyorum bu konuda.

Mantıken Luffy olmak zorunda ama Oda'en Luffy dünyanın en saçma adamı gibi bir ünvana layık görülmüştür. Teach de yeni en güçlü denilecek. Zaten dragonun bir ünvanı var, yeni bir şey verilmez. Mihawk da keza öyle. Ya Luffunun hedefi şankso veya tiççi bu ünvana sahiptir.

mihawk olamaz zaten, onun ünvanı en güçlü ikinci adam.
teach henüz o seviyede değil. ilerde belki olabilir.
eski imparatorlardan bir shanks kaldı. belki o olabilir ama pek şans vermiyorum.
akainu gorosei'den emir alıyor. emir eri en güçlü olamaz zaten. direk eleniyor.
dragon dünyanın en çok aranan adamıydı. dragon'un en güçlü çıkması beklenebilir.

Dragonla ilgili hiçbirşey görmedik.Koskoca bir sıfır.Gördüklerimiz üzerinden oyum Shanks e.Diğer adayımda dragondu.

Nika'dan sonra çok tartışılacak bir konu değil artık.Teach'le ve olursa Akaiunu ile olan savaşlarında da mutlaka zorlanacak gene düşecek kalkacak ama bu manganın klişesi artık.Normal şartlarda şu saatten sonra Nika'nın önüne geleni ezmesi gerek çok saçma bir güç.

Shanks'ın amirali soktuğu hali düşününce aklım Dragon'dan Shanks'a kaydı. Shanks şu an en güçlüdür tahminimce. Sonra Dragon reyiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık