Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şu Anda Dünyanın En Güçlü Adamı Kimdir?

En güçlü adam ünvanı kimde?

• Kullanılan toplam oy
    257
Zorlar göreceğimiz haliyle bana göre.

Onu geç aynı mı tutuyorsun cidden Croc-Zoro muhabbetini? :S

Croc'un 1 arc boyunca, yani MF de karşısına çıktığı, saldırdığı, elinden adam kurtardığı kişileri Zoro seri boyunca rüyasında anca görmüştür. 1 saniye Fuji'ye dalmaya çalıştı da gördük geçmişte. Şimdi ise belli şeyleri anca kullanmaya başladı King'i yenebildi diye Akainu zorlar mi diyelim? Sen buna inanıyorsan bir şey demeye gerek yok. :S
Şu an Zoro'nun zorlamayacağı adam yok, sen Akainu'dan bahsediyorsun.

Akainu reisin ağzından Dünya'nın en güçlü adamı Luffy'dir lafı çıkmadan ben Luffy'yi en güçlü kabul etmem arkadaş.. Garp bence en güçlüdür.

Şu an Zoro'nun zorlamayacağı adam yok, sen Akainu'dan bahsediyorsun.
Aynen kardeş yok. Sonra uçuyorsunuz deyince hemen eleştiri yiyoruz hale bak. :S :hhh:

Zoro şuan senin kafada ne seviyede bilmem ama ciddi manada sürekli aynı performansı göstermesi zor. Luffy'nin kullandığı hakinin yarısını kullandı mı sence Zoro geçen arc? Ne kadar yaralı da olsalar Aramaki'nin King ve Queen'e aynı anda uyguladığı tarife ortadaydı, hem de yoldan geçerken...

Bir de şu algı var, Zoro imparator olamaz. Arkadaşım bi önceki KK'nın sağ kolu, bi ayağı çukurdaki o yaşlı haliyle Teach gibi bir adama namıyla geri adım attırabiliyor. Luffy her anlamda Roger'ı geçecek, yani adam Joy Boy varmı ötesi, sınırları olamyan nika bu başka da bir şey demiyorum. Haliyle böyle bir karkaterin sağ kolunun imparator olması absürt olmaz. Garip anlamsız denklemlerden bi çıkın.

Aynen kardeş yok. Sonra uçuyorsunuz deyince hemen eleştiri yiyoruz hale bak. :S :hhh:

Zoro şuan senin kafada ne seviyede bilmem ama ciddi manada sürekli aynı performansı göstermesi zor. Luffy'nin kullandığı hakinin yarısını kullandı mı sence Zoro geçen arc? Ne kadar yaralı da olsalar Aramaki'nin King ve Queen'e aynı anda uyguladığı tarife ortadaydı, hem de yoldan geçerken...
Hikayeyi bir de tersten oku, Zoro arc sonunda edindiği kral haki ile birlikte Wano'ya gelseydi ne olurdu? King'e üç, Queen'e iki, Jack'e de tek atardı. Oradan da imparatorlara yürürdü. Sen haala hikayenin başındasın.

Yazıyorsun ama tersten :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık