Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şu Anda Dünyanın En Güçlü Adamı Kimdir?

En güçlü adam ünvanı kimde?

• Kullanılan toplam oy
    257
Seri bitti de bizim haberimiz mi yok. En çok oyu Luffy almış.
Luffy Güneş tanrısı olup Kaido'nun ejderha formu ebatında bir yumrukla Kaido'yu yerin yedi kat altına gönderince bitti seri aslında.Biz şuan geri kalan hasımlarını nasıl yok edeceğini izleyeceğiz konu yarım kalmasın diye devam ediyor diyebiliriz.Wano finaline göz atınca aslında Luffy'nin bu oyu alması gayet doğal.Benim de çok hoşuma gitmiyor ama serinin sahibi Oda adam böyle istedi yapacak birşey yok.

Luffy'nin en çok oyu alması neden bu kadar garipsendi ki?

Sonuçta bu adam en yüksek ödüle sahip olup,dünyanın en güçlü varlığını yenmedi mi?

Tamam seçeneklerde Garp olsaydı bende oyumu Garp'a verecektim ama ikinci bir oy hakkım olsa kesin Luffy'e verirdim.

Luffy Güneş tanrısı olup Kaido'nun ejderha formu ebatında bir yumrukla Kaido'yu yerin yedi kat altına gönderince bitti seri aslında.Biz şuan geri kalan hasımlarını nasıl yok edeceğini izleyeceğiz konu yarım kalmasın diye devam ediyor diyebiliriz.Wano finaline göz atınca aslında Luffy'nin bu oyu alması gayet doğal.Benim de çok hoşuma gitmiyor ama serinin sahibi Oda adam böyle istedi yapacak birşey yok.
Shounen seride her zaman daha güçlü düşmanlar ortaya çıkar. Bu listede meyve iptali yüzünden Teach sıkıntı ve iyi bir rakip. Im var, Gorosei var. Dragon ne yapabilir bilinmiyor. Finalde mutlaka biriyle savaşacak.

Teach diye bir gerçek var. Luffy Teach'den daha güçlüdür muhtemelen ama meyve iptal etme devreye girince Teach'in şu an Luffy'i yenebileceğini düşünüyorum.

Teach diye bir gerçek var. Luffy Teach'den daha güçlüdür muhtemelen ama meyve iptal etme devreye girince Teach'in şu an Luffy'i yenebileceğini düşünüyorum.
O meyve iptal etme olayının bir sınırı yoksa haki farketmeksizin herşeyi iptal edebiliyorsa zaten yenilmez Teach ama mutlaka onda da bir açık bulunacak.Law'ın room gücünün herkesi bölemediğini hakisi Law'dan güçlü olanlarda işe yaramadığını hatırlamak gerek.Teach'in kara deliğinin de mutlaka bir sınırı var.Hadi diyelim absorbe etti ve Teach Luffy'e vurmaya başladı.Teach defalarca vurabilir Luffy'e dum dum tıs la Nika geri kalkar ayağa :) Ama Kaido'ya vurduğu yumruğun Teach'e bir kere isabet etmesi yeter.O yumruk ta koca ejderha boyutunda olduğundan ve büyük ihtimalle öğrendiği yeni hakiye sahip olduğundan kaçmak veya dodgelamak çok kolay değil.Yumruğu yiyen Kaido o savunmayla yok olduysa başkalarının ne iç organı kalır ne kemikleri kalır.Tabi o yumruğu yemeden önce saatlerce Luffy'e darbe vurduracak yaralanacak ayağa kalkacak falan bunlar klişe artık ama normal şartlarda şuan önüne geleni ezip geçmesi gerek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık