Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Steins;Gate

---GENEL BİLGİLENDİRME---
Anime İsmi: Steins;Gate
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Psikolojik
Kaynak: Visual Novel (Oyun)
Konu: Zamanda yolculuk temasını ele alan animasyon Steins;Gate, bir "çılgın bilimadamı" genç ve arkadaşlarının, kötücül bir organizasyonu durdurmak için verdikleri savaşı ve zamanda yaptıkları yolculuğu takip ediyor. Japonya menşeili dizi, senarist Jukki Hanada'nın imzasıyla ekrana taşındı.
Çıkış Tarihi: 6 Nisan 2011

---ANALİZLER---
Sıralamalar ve Puanlamalar: IMDb->#1.440 / 8.8, MyAnimeList->#4 / 9.08
Kişisel Puanım: Seriye puanım 10.
Kişisel Yorumum (Spoiler içerebilir): Serinin ilk birkaç bölümünde sıkılma yaşayabilirsiniz, ağır bir tempoda başlayıp devam eden bir seri fakat devam ederseniz senaryonun ne kadar harika ve sürükleyici ilerlediğini göreceksiniz.
Spoilerli devam ediyorum burada:
Hatta seri ilerledikçe o kadar karmaşık bir hale gelip beyin yakıyor ki çoğu kişi seriyi bitirdikten sonra birkaç defadan fazla tekrardan izliyor. Bu beyin yakan serinin ilk bölümüyle son bölümü bağlantılı hatta 23.bölüm yani finalden bir önceki bölümde atılan bir tokat için bile özel olarak ayrı bir spin-off yaptılar "Steins;Gate 0" isimli bir seri ve bence o serinin orijinalinden daha iyi olmuş diyebilirim ve onuda senelerce bekledik çıksın diye.

Spin-off konusu tanıtımı: https://www.korsanfan.com/konu/steins-gate-0.7047/

Son düzenleme:
İyiydi, güzeldi ama çok boş sahneler, çok boş diyaloglar var, komik ya da etkileyici falan da değildi çoğu. Facebook'taki anime sayfalarında sanki kahkaha tufanı yaşatıyormuş gibi paylaşılmasına şaşırırdım. 12 ya da 16 bölümde bitmeliydi bana göre.

İyiydi, güzeldi ama çok boş sahneler, çok boş diyaloglar var, komik ya da etkileyici falan da değildi çoğu. Facebook'taki anime sayfalarında sanki kahkaha tufanı yaşatıyormuş gibi paylaşılmasına şaşırırdım. 12 ya da 16 bölümde bitmeliydi bana göre.
Sanırım Steins:Gate’i sevmeyen gördüğüm tek kişisin… tutturuuu

Sanırım Steins:Gate’i sevmeyen gördüğüm tek kişisin… tutturuuu
Sevmediğimden değil ya sadece abartıldığı kadar yoktu demek istedim, bitince 7/10 vermiştim. İlgisiz, konuya herhangi bir katkı sağlamayan, karakterleri sevdirmeye yaramayan saçma sapan birçok hareket vardı, bazı olayları da çok basit olmasına rağmen sakız gibi uzatmışlardı. Bunlar benim düşüncelerim elbette, defalarca izleyip zevk alabilen insanlar da mevcut.😊

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık