Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spotify Yıllık Özeti 2023

Spotifyım yok bari bunu atayım... Dinlediğim şarkıların sadece yüzde yedisi hareketliymiş onlar da ayda yılda bir spor yaparken açtığım şarkılar ve kekemle daha düzgün iletişim kurabilmek için açtığım Kürtçe oyun havaları :s

Spotifyım yok bari bunu atayım... Dinlediğim şarkıların sadece yüzde yedisi hareketliymiş onlar da ayda yılda bir spor yaparken açtığım şarkılar ve kekemle daha düzgün iletişim kurabilmek için açtığım Kürtçe oyun havaları :s

Bu depresif sonuç senin bu yılını da temsil ediyor galiba. Dök İçine Rahatla'dan destekle de söylüyorum.

Mor ve ötesi birinci olmuş (tabii ki de).

Türkçe rock en çok dinlediğim tür

19000 dk

En çok dinlediğim şarkı: tertemiz ölmek istiyorum (çok da sevmem hâlbuki)
Birinci seçimin çok güzel. Özetinde ikinci, üçüncü, dördüncü kim? Bir de Mor ve Ötesi'nde hangilerini dinledin?

Bu depresif sonuç senin bu yılını da temsil ediyor galiba. Dök İçine Rahatla'dan destekle de söylüyorum.

Birinci seçimin çok güzel. Özetinde ikinci, üçüncü, dördüncü kim? Bir de Mor ve Ötesi'nde hangilerini dinledin?
Özellikle dinlediğim bir mor ve ötesi şarkısı yok ya, birkaç tanesi hariç hepsini sık sık dinlemisimdir. Zaten geçen sene de mor ve ötesi çıkmıştı diye hatırlıyorum. Model, sena şener ve dolu kadehi ters tut vardı 5.yi hatırlayamadım bakıp yazarım unutmazsam :D

Angerfist, Headhunterz seviyorsun Radical Redemption, Dr. Peacock falan da dinleyebilirsin.
Hardstyle DJ'lerin hepsini biliyorum. Yenileri hariç...

Neredeyse 15-20 yıl takip ettim forumlarda, çoğu Hardstyle forumuna üyeyim. Hatta Hardstyle DJ'lerin bazıları beni nickname olarak tanır.

Hardcore'de de önemli isimleri biliyorum.

Dr. Peacock o kadar da iyi değil. Radical Redemption'un birkaç şarkısı favorilerim arasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık