Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ohooo başladı yine puan kaybi belli olunca umudum yoktulara... :D

Senin şekerin düşmüş belli...
Antep baklavası afiyet olsun. :D
Olum daha sezon başlamadan aynı şeyi söylüyorum bi türlü anlamıyorsun la sana dün hamsi yedirdiler yine fosfor işe yaramamış demek :hhh: onu vereceğine insan paraya kıyar fıstık sarma verir offff

Olum daha sezon başlamadan aynı şeyi söylüyorum bi türlü anlamıyorsun la sana dün hamsi yedirdiler yine fosfor işe yaramamış demek :hhh: onu vereceğine insan paraya kıyar fıstık sarma verir offff
La hikâyeyi yazdın, iyi gitseniz övecektin olmadı. :D

Antep baklavası şekerini yerine getirir dedim ama yok olmuyor senin maxlık şekerle ilgili değil. :D

Sezon genelinden bahsediyorum be @Lucky Luke artık sana bir şey demiyorum. :hhh:

Bir de diyor maçı izlemedim kimi bulucam. :S
La yenseniz öveceksin diyorsun bende diyorum ne zaman övmüşüm şimdiye kadar bide bu maç için diyorum izlememişim yensek bile övecek olsamda kimi öveceğim bilmiyorum diyorum anladın mı şimdi?Ahh ahh dünkü hamsinin fosforları boşa gitti desene :p

La yenseniz öveceksin diyorsun bende diyorum ne zaman övmüşüm şimdiye kadar bide bu maç için diyorum izlememişim yensek bile övecek olsamda kimi öveceğim bilmiyorum diyorum anladın mı şimdi?Ahh ahh dünkü hamsinin fosforları boşa gitti desene :p
Yenseniz değil olum iyi oku ahahaha "İyi gitseniz" yazmışım lan max artık ezbere yazıyorsun he. :D

Şeker ile aram yok diyorsun, şekerin dibe vurmuş bu yüzden. Yazıları işine geldiği gibi okuyup anlama işini arşa çıkardın. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık