Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nisan ayının 4'ünde, al hebele hübele karşısında şov yaptığında kim övecek şimdi GOAT'ı forumda? 1 ay çok uzun bir süre :(

Chatgpt'ye göre en iyi kadro buymuş. Şurada belki bir r.carlos veya Dani Alves gelebilirdi, diğer türlü benim de diyebileceğim en iyi kadro olabilir. Maradona, Pele, Beckenbauer, Cruyff, Baresi izlemedim zaten ismini bildiğim efsaneler. Tabi bizim jenerasyonda Maldini ve Cafu'yu yakalayan bir avuç insan anca vardır. Neyse çok iyi bir kadro kurmuş gözümde, korkmaya başladım.

bir kupon yaptım bakın bakalım gençler ne diyorsunuz bu kupona

gs-adana üst
istanbul-karagümrük üst
wolfsburg-augsburg üst
bayern - dortmund 2.5üst&ms1
arsenal-leds 2.5üst&ms1
city-loserpool ms1
union-stuttgart 1xçş
gorica-d.zagreb ms2
elche-barça ms2
sparta r.-feyenord ms2

Savcıları göreve çağırıyorum. Frankfurt-Bochum maçında şike yapıldı. Normal şartlarda bu maçın 1-1 bitmesinin imkanı yoktu. Frankfurt'un gol beklentisi 3.27. En az 2 gol atarsın bu istatistiklerle. Net şike var. 1000 liramı geri verin hüü

Hani meşhur Arsenal golleri olur ya tek paslarla kalenin dibine girip tertemiz bitirilen. Aynı öyle bir goldü Salah'ın golü.

Bir müthiş gol daha. Futbolu sevip de şu maçı izlemeyen büyük bir keyiften mahrum kalıyor şu an. Liverpool kaçırdı ve dönen topta golü buldu City.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık