Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi yorumlarına bakıyor musun?
Yine anlatamadım yav bu kadar yazıp anlatamamakta bir başarıdır. Ronaldo'nun bu kadar eleştiri almasının sebebi Messi'nin milli takım başarısı değil. Kendisinin formsuzluğudur. Yedeğe düşmese Juve de görece başarılı olsa bu seviye de eleştirilmezdi demek istiyorum. Savunacak bir dalları olurdu.
Messi'nin WC kazanması Ronaldo'nun şimdiye kadar yaptıklarını eksiltmez yani. Ben alışmışım bu konuda goygoy yapmaya bu yüzden Messi(FIFA)>Ronaldo diyip kapatıyorum konuyu.)

Forum üyeleri bana cephe alınca o da katılıyordu.
Forum üyeleri sana niye cephe aldı ki?
Ben bir şey demiyorum da hemen senin gibi Ronaldo gömme modu açmam, ne alaka?
Gömmedim hatta ikisi arasında onu destekledim dedim. Onu tutanlar bile bırakmış sen hala son kalesin. Zaten tarafı olmadığım birinden neden iyice soğuduğum da gayet kabul edilesi bir şey. Ota b.ka insta hikayesi atan adam Suud ekseninde depreme lal oldu.

Yine anlatamadım yav bu kadar yazıp anlatamamakta bir başarıdır. Ronaldo'nun bu kadar eleştiri almasının sebebi Messi'nin milli takım başarısı değil. Kendisinin formsuzluğudur. Yedeğe düşmese Juve de görece başarılı olsa bu seviye de eleştirilmezdi demek istiyorum. Savunacak bir dalları olurdu.
Messi'nin WC kazanması Ronaldo'nun şimdiye kadar yaptıklarını eksiltmez yani. Ben alışmışım bu konuda goygoy yapmaya bu yüzden Messi(FIFA)>Ronaldo diyip kapatıyorum konuyu.)

Ronaldo'nun oynadığı pozisyon ve oyun tarzı büyük fizik gücü istiyor. Yaşlandığında kaçınılmaz olarak kötü oynayacaktır zaten, benim için normal bu durum. Modric Ronaldo'dan 1 yaş küçük, 120 dakika top oynadı Dünya Kupasında. Çünkü oyun stili teknik istiyor, yüksek fizik gücü değil. Messi'nin prime dönemini de eleştiren bulursun her türlü.

Ronaldo'nun oynadığı pozisyon ve oyun tarzı büyük fizik gücü istiyor. Yaşlandığında kaçınılmaz olarak kötü oynayacaktır zaten, benim için normal bu durum. Modric Ronaldo'dan 1 yaş küçük, 120 dakika top oynadı Dünya Kupasında. Çünkü oyun stili teknik istiyor, yüksek fizik gücü değil. Messi'nin prime dönemini de eleştiren bulursun her türlü.
Zoro fanıydın galiba bu dönemde hem Zoro hemde C.Ronaldo fanı olmak zor bu bağlılığı takdir ediyorum.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık