Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendisi, ne kastettiğini açık açık söylemediği sürece varsayımdan öteye geçmeyecek düşündüklerimiz ama play-off sistemi gelsin de demişti. Hatay ve Gaziantep ligden çekildiği için play-off sistemi gelsin dediğini düşünüyorum.

Bence, GS-Sivas ve ADS-FB maçlarındaki fahiş hakem hatalarından sonra JJ dedi ki sportif gerçekliği yok bu ligin ve maçlar saha içinde kazanılmıyor bu ligde.

Jesus'un kariyerinin takipçisi olmadım ama şunu biliyorum ki sivri çıkışları olan biriydi kariyeri boyunca. Yoksa, dediğiniz gibi çalıştığı ligler de en az bizim lig kadar kirli. Portekiz ligi de dahil buna.
Gündem değiştirme amaçlı bir yorum yapmış bence.Neredeyse bütün Portekizli hocalar böyle şeyler yapar zaten.Jesus'da yenilgi sonrası gündem değişsin diye sallamış.Yoksa şuanda play-offun falan gelmeyeceğini bilecek kadar deneyimli bir hoca.Ayrıca bende ligimizin çok iyi olduğunu falan elbette iddia etmiyorum ama söylediği sözler çok manasız olmuş.Her ligde fahiş hatalar oluyor.Bizde sadece daha fazla üst düzey liglere göre bu hataların sayısı ve şampiyonu belirlemede çok büyük rol oynamıyor genelde bu hatalar.Yoksa içerde Gs'yi yenseydi liderdi.O zamanda sportif gerçekliği yok demezdi herhalde.

Real-Inter-Bayern-Napoli. Kel bu sene yine kazanamaz. Napoli-Bayern finali...
Milan Napoli maçı güzel maç olur ama Napoli çok zorlanmaz bence.Benfica İnter ise ilginç bir maç olacak.Benfica çok formda ve İnter Porto karşısında iyi oynayarak geçmedi turu ama iyi savunma yaptılar.Benfica oyun gücü olarak turu geçmeye daha yakın bence ama belli olmaz İnter yine İtalyan duvarı modunda geçer turu belki.Real ise Chelsea'yi çok zorlanmadan geçer .Chelsea'nin kadrosu çok kaliteli ama o kaliteyi sahada yansıtamıyorlar henüz.Müller abim ise egolü keli yine tokatlayıp geçer.Kupayı ya Bayern yada Napoli alacak bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık