Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birde üçlü çıkmasaymış tam dediğin gibi taraftar paket oluyor. Kaybedip pat diye istifayı koyacak gibi geldi bir anda :D
Valla istifa eder mi bilmem ama çok garip bir kadro çıkarmış.Aylardır forma vermediği İsmail,ligde fark attığı maçlarda bile en fazla 30 dk oynattığı Arda,iyi oynasada pek sans vermediği Zacj ve geldiğinden beri oynatmadığı Jayden.Bunlardan birini bile oynatsaydı şaşırırdım ama hepsini birden koyması garip olmuş.Ya kazanacağına çok emin yada maçı pek takmadığı için çıkarmış gibi bu kadroyu.Fener yenilirse direkt kendisine yazar bence.

Valla istifa eder mi bilmem ama çok garip bir kadro çıkarmış.Aylardır forma vermediği İsmail,ligde fark attığı maçlarda bile en fazla 30 dk oynattığı Arda,iyi oynasada pek sans vermediği Zacj ve geldiğinden beri oynatmadığı Jayden.Bunlardan birini bile oynatsaydı şaşırırdım ama hepsini birden koyması garip olmuş.Ya kazanacağına çok emin yada maçı pek takmadığı için çıkarmış gibi bu kadroyu.Fener yenilirse direkt kendisine yazar bence.
Sözleşme bitiş tarihi yaklaştı artık, madem çok istiyorsunuz alın size kadro kovuyorsanız da kovun kafası galiba. Ya da antrenmanlarda canavarlaştı bunlar bir anda bilemiyorum artık.

Sözleşme bitiş tarihi yaklaştı artık, madem çok istiyorsunuz alın size kadro kovuyorsanız da kovun kafası galiba. Ya da antrenmanlarda canavarlaştı bunlar bir anda bilemiyorum artık.
Bence 1.dediğin şey daha muhtemel.Tabi biz oyuncularla olmadığımız için bazı şeyleri bilemeyiz ama ben 3 aydır oynamayan İsmail'in Crespo veya Arao'dan daha iyi performans vereceğini pek düşünmüyorum yada Jayden'ın Osayi'den daha iyi olması muhtemel gelmiyor.Bakalım 20 dk sonra göreceğiz Jesus'un niye bu kadroyu çıkardığını.

Ertem abi başladı şova. Neyse dakika 3 ve 5'te golleri yiyince o da sakinleşir.

Bu arada yanlış bilmiyorsam Ertem'in anlattığı Avrupa maçlarını tüm takımlarımız kaybetti. İstatistik. ✍

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık