Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sezon bir işler çeviriyoruz cidden benim için en şaibeli maç 3-0 Fenerbahçe maçıydı. Fenerbahçe yönetimi , teknik direktörü ve oyuncuları incelenmeli burnuma pis kokular geliyor.

Acaba Dursun Başkanım Riva parasının bir kısmıyla Fenerbahçe’yi mi satın aldı
Evet hala Sivas açıklama yapıyor çevrilen iş sebebiyle mesela. "Bu ligi bitirtmeyiz" olayları sonrası "Ofsaytımsı" diye tertemiz goller iptal ediliyor rakiplerin. Sonra 1 tane iyi oynadığın maç üzerinden hikâye anlat sen böyle.

En son Hükümeti eleştiren spikerinizi de kovup işi garantiye almışsınız... ;)

Evet hala Sivas açıklama yapıyor çevrilen iş sebebiyle mesela. "Bu ligi bitirtmeyiz" olayları sonrası "Ofsaytımsı" diye tertemiz goller iptal ediliyor rakiplerin. Sonra 1 tane iyi oynadığın maç üzerinden hikâye anlat sen böyle.

En son Hükümeti eleştiren spikerinizi de kovup işi garantiye almışsınız... ;)
O kadar penaltı verdiler size kötü oyununuz ortaya çıkmasın , ligte rekabet olsun diye yine de büyük maçlarda 0 gol atarak kendinizi bu hale soktunuz. Bunun sorumlusu hakemler , düzen vs değil vasat futbolunuz maalesef.

Real Madrid'i günahım kadar sevmem ama devamında, Atletico'ya verdiği penaltıdan da bahsediyor. Videonun kısa versiyonunu paylaşmak bir tık iki yüzlü bir hareket sevgili Tribün Dergi.

Futbolun doğasında var büyük takımların kollanması ve Real Madrid de en büyük kulüp.
Keşke 2009 yarı finalleri Barcelona-Chelsea ikinci maçtaki hakemde konuşsa da Chelsea yi nasıl saf dışı bıraktığını tam olarak öğrensek.

O kadar penaltı verdiler size kötü oyununuz ortaya çıkmasın , ligte rekabet olsun diye yine de büyük maçlarda 0 gol atarak kendinizi bu hale soktunuz. Bunun sorumlusu hakemler , düzen vs değil vasat futbolunuz maalesef.
"Penaltı verdiler size" diye saçma çıkarımlar ile geliyorsun hala. Ben sana "Ofsaytımsı" diye uydurulan bir şey diyorum sen penaltı diyorsun. Eğer bize haksız penaltı verdiler ise at buraya görelim, aldığımız penaltıların hepsi net penaltı aksini iddaa ediyorsan göster görelim. Fakat ben dediğim her şeyi sana ispat ederim tek tek aramızda ki fark da bu. ;)

Sen sezon başı leş futbol oyna, her maç "Hakem hakem" diye ağla. Hazırlık maçında bile TD hakemin üzerine yürüsün, ceza almasın. Maç sonu yönetim üyelerin algı yapıp "Ligi bitirtmeyiz" olaylarını anlatsın. Sonra hakemler "Ofsaytımsı" diye bir şeyler uydurup puanlari çalsın. Sen sonra çık "Penaltı verdiler size" aynen sana Ofsaytımsı ile mutluluklar.

En sonunda 10 yıllık spikeri de kovmuşsunuz Tayyip'i eleştirdi diye tam oldu. Garantileme yapmışsınız...

"Penaltı verdiler size" diye saçma çıkarımlar ile geliyorsun hala. Ben sana "Ofsaytımsı" diye uydurulan bir şey diyorum sen penaltı diyorsun. Eğer bize haksız penaltı verdiler ise at buraya görelim, aldığımız penaltıların hepsi net penaltı aksini iddaa ediyorsan göster görelim. Fakat ben dediğim her şeyi sana ispat ederim tek tek aramızda ki fark da bu. ;)

Sen sezon başı leş futbol oyna, her maç "Hakem hakem" diye ağla. Hazırlık maçında bile TD hakemin üzerine yürüsün, ceza almasın. Maç sonu yönetim üyelerin algı yapıp "Ligi bitirtmeyiz" olaylarını anlatsın. Sonra hakemler "Ofsaytımsı" diye bir şeyler uydurup puanlari çalsın. Sen sonra çık "Penaltı verdiler size" aynen sana Ofsaytımsı ile mutluluklar.

En sonunda 10 yıllık spikeri de kovmuşsunuz Tayyip'i eleştirdi diye tam oldu. Garantileme yapmışsınız...
Büyük maçlarda 0 gol at , hocanın transferlerden bile doğru düzgün haberi olmasın, kadro planlaman kötü oyuncuların yeteneksiz olsun suçlusu biz ve hakemler olsun benim için farketmez , ben şahsen Fenerbahçe’den çok mutluyum bir 10 sene daha şampiyon olamaz böyle giderse sizde sağı solu suçlarsınız .

Büyük maçlarda 0 gol at , hocanın transferlerden bile doğru düzgün haberi olmasın, kadro planlaman kötü oyuncuların yeteneksiz olsun suçlusu biz ve hakemler olsun benim için farketmez , ben şahsen Fenerbahçe’den çok mutluyum bir 10 sene daha şampiyon olamaz böyle giderse sizde sağı solu suçlarsınız .
Büyük maçlarda 0 gol atarak mı bu takım Uefa da gruplardan çıktı? PSG'nin bile gidip kazanamadığı deplasmanda galibiyeti kaçırıp geldi bu takım. Sen hikâyelere devam et böyle ama gerçekler acıtır.

FB penaltı alıyor diye algı yaratıp Adanademir maçında verilmeyen penaltılarımız ortada. Sana kalsa penaltı verildi FB hep kötü oynuyor değil mi? Bu sezon 1 tane "Ofsaytımsı" diye rezil bir pozisyonumuz yok. Hazırlık maçında hakemlerin üzerine yürüyüp algı yaratan TD'niz ortada, yönetim de ortada. "Ligi bitirtmeyiz" diye ağlayıp "Adalet yok" diyorlardı. Anlık adalet gelmiş, dediğim gibi kendi spikerini gerçekleri söylüyor diye kovduran bir grubu kimin desteklediği çok net benim gözümde.

Keşke 2009 yarı finalleri Barcelona-Chelsea ikinci maçtaki hakemde konuşsa da Chelsea yi nasıl saf dışı bıraktığını tam olarak öğrensek.
O hakem, o maçla ilgili açıklamalar yapmıştı diye hatırlıyorum. Hatırladığım kadarıyla;

Herkes hata yapar. O maç, benim en iyi maçlarımdan biri değildi ama kariyerimle gurur duyuyorum. Penaltılarımız verilmedi diyor Chelsea taraftarı ama çoğu penaltı değildi. Hatalarımı kabullendim vs demişti.

Futbol için utanç verici bir geceydi ve bir sene sonra İnter yarı finalde Barcelona'yı eleyince acayip mutlu olmuştum sırf Chelsea maçında yaşananlar yüzünden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık