Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Külotçunun tekinin karakalem çalışması üzerine kurulu forumda kurgusal karakterler üzerine muhabbet ediyoruz arkadaş da @Tobirama cosplay yapıyor geldiği günden beri şu ortamda futbolcu karşılaştırmak mı boş iş la Goat tartışması resmen seviyeyi yükselten bir etkendi anasını satayım.
Messi vs Ronaldo futbolcu karşılaştırmasını geçti sorun burada "Messiciler şöyle Ronaldocular böyle diyenler var iki tarafta birbirine karşı saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Siyasi tartışmalara benzedi giderek tuhaf bir şekilde. Bana boş gelen daha doğrusu çok boş gelen bu kadar önemsenmesi (eski bir fanatik futbol severim şimdilerde goygoy için takip ediyorum.) Eğlence için bir futbolcu ve fanları ile dalga geçmekte problem görmemde bunu kişiselleştirmek aptalca geliyor.

Messi vs Ronaldo futbolcu karşılaştırmasını geçti sorun burada "Messiciler şöyle Ronaldocular böyle diyenler var iki tarafta birbirine karşı saçma sapan ithamlarda bulunuyor. Siyasi tartışmalara benzedi giderek tuhaf bir şekilde. Bana boş gelen daha doğrusu çok boş gelen bu kadar önemsenmesi (eski bir fanatik futbol severim şimdilerde goygoy için takip ediyorum.) Eğlence için bir futbolcu ve fanları ile dalga geçmekte problem görmemde bunu kişiselleştirmek aptalca geliyor.
O işler öyle olmuyor işte. Ne tartışırsan tartış biri çıkıp tetikleyecek mesaj yazdığında hadi birbirimizi ve tarzlarımızı bırakalım el ele konuyu masaya yatıralım evresinden çıkıyor olay. Her an her olayda algı peşinde koşarak bir tarafa sallayan kesim varsa bunu eleştirecek, tepki gösterecek başka bir kesim de ortaya çıkar. İster futbolcu tartış ister film, dizi ister siyaset. Hiçbir şeyi iplemeyip goygoyuna bakacağım evreye geçemedim ben bünye müsait değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık