Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla beni yine şaşırtmadın şu youmlama tarzı ile.

Ali Koç savunduğum yok. Olayı açıkladım sadece yine işine gelen kısmı almışsın o kadar yazdığım şeyden.

Onun dışında izahı olmayan şey bu açıklama değil. Herkesin tek bir ağızdan bu olaylara katılması. Sen devam et böyle...

Yazdığımı anlayan birini görmek güzel. Standart Mihawk deyip geçiyorum.

Fenerli arkadaşlar sana gereken cevabı verdiler zaten. Sesin bile çıkmamıştı. Beni koşa koşa alıntıladığına göre epey sevinmiş olmalısın GS'nin bu leş olayı paylaşmasına.

Gezi ve Soma olaylarında açıklamaları vardı diye hatırlıyorum. Bir cacık yapmamış da olabilir tabii. Aklımda net Aziz Yıldırım''ın söylemleri var çünkü.
Gezi parkıyla ilgili arattım şimdi açıklamalarını okudum, şuan bunu bile yapacak adam yok. Aziz başkan kadar sivri olmasa da söylemiş söyleyeceğini.

Aziz başkan da tiranlaşmıştı o yüzden gitmesini istiyordum. Tabi gelen gideni aratıyormuş.

Fenerli arkadaşlar sana gereken cevabı verdiler zaten. Sesin bile çıkmamıştı. Beni koşa koşa alıntıladığına göre epey sevinmiş olmalısın GS'nin bu leş olayı paylaşmasına.
Ne cevabı verdiler ben neye cevap verememişim? Sesim bile çıkmamışmış bak sen şu işe nerede oluyor bunlar? Valla ne yaşıyorsun son zamanlar şaşırıyorum...

Aynen çok sevindim GS'nin paylaşmasını, bugünü bayram ilan ettim hatta. Devam böyle...

Yönetim gider taraftar kalır. Asıl olan taraftardır. Bizimkiler ve Bjk taraftarı gerekeni yaptılar. Gs taraftarı da yakında çıkartıp masaya vurur. Baştakilerin aciziyetine gt tutuşmasına bu kadar takılmayın. Halkın 20 yıl feedlediyip tüm gücü eline verdiği bir oluşum var ortada. Böyle bir düzene açıktan meydan okumaya çoğusunun gtu yemezdi zaten. Yemiyor da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık