Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gene İrfan oynuyor, Arda yedek. Ne desek boş bu çocuk sakat değilse İrfan gibi takımı sabote eden bir formsuzun arkasında yedek beklemesi insanlık değil.

Ve bugün doğum günü. 18 oldu çocuk. Yaşıtları dünya kupası kaldırıyor, milli takımlarda as kadroya giriyor. Arda'nın oynamıyor oluşunu, futbol özelinde açıklayacak birisi var mı gerçekten? Şu şu nedenden dolayı İrfan daha iyi tercih vs. şeklinde. Cidden merak ediyorum.

Ve bugün doğum günü. 18 oldu çocuk. Yaşıtları dünya kupası kaldırıyor, milli takımlarda as kadroya giriyor. Arda'nın oynamıyor oluşunu, futbol özelinde açıklayacak birisi var mı gerçekten? Şu şu nedenden dolayı İrfan daha iyi tercih vs. şeklinde. Cidden merak ediyorum.
Hocanın kankası kontenjanından oynuyor veya kumar borcu var. Başka bir açıklaması olamaz.

Sene başından beri niye oynatmıyorlar diyordum. Şimdiyse iyi ki oynatmıyorlar diyorum. Gaziantep ve Hatay ligden çekildiğinden, 180 dakikayı otomatikman düştük. Mümkün değil 1500 dakika süre alması.

Sene sonu 5 milyon Euro'ya kalbur üstü bir Avrupa takımına(tercihen Alman) transfer yapacak aslanım benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık