Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni açıklamalara baktım. Sözleşme imzaladık ama yalancıktan demişler. Allah'ım bu nasıl bir saçmalıktır. Evrakta sahtecilik sayılır mı bu acaba? :D
Ya bunlar paranın köpeği olmuş, sezon sonu bedava gidecek oyuncudan para kazanmak için evrakta sahtecilik yapmışlar. Sonra da oyuncunun hakkı halen elimizde diyorlar, oyuncu çıksa dava açsa bunlara bana kumpas kurup kandırdılar diye hepsi ceza alır bir de direkt olarak "ortamı sakinleştirmek" adı altında imza atmışmış. Yani bu konu Onur Bulut tarafından mahkemeye taşınırsa adam direkt boşa çıkar ve 1m avrodan da olurlar. Neyse hakimi satın almadıkları sürece süreç Onur Bulut lehine işler gibi duruyor. Tabi avukat değilim çok iyi bilmiyorum konuları ama ortada bir kandırmaca olduğunu yönetici kendi mesajıyla yayınlamış zaten.

Evet. Galatasaraylıydın sanırım. Hani bizde Abdulkerim, Kerem ve Barış oynuyor ya. Bu üçünün yerine depremden dolayı ligden çekilen bir takımın yabancı oyuncusunu alabilirsin. Kurala takılma olmuyor. Bizimkiler hemen sol bek çekmiş.
Mükemmel bir fırsat transferi oldu bence de, hem bu sayede Zanioğlu ( 😎 ) rahat rahat 11 oynayacak hem de Kazımcana dişli bi rakip getirilip rekabet etme ve daha da gelişme şansı doğdu yarım sezon da olsa
Ade iyi oynarsa tutarsa bonservisi 1 milyona alınır zaten, 2. transfer olarak sanırım Erce Kardeşleri aldık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık