Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünya kupası hakemleri çok mu iyiydi? Hakeme en büyük tepkiyi veren topçuyu bilirsin... Gsli Muslera...

Hazırlık maçında bile adam hakeme isyan ediyorlar. :D :D Kendi beceriksizliğini hakemi bahane ederek kapatmaya çalışıyor. Yöneticisi ayrı çıkar hakem, td çıkar hakem... Bıktık yav :S
Dünya kupası ayrı şimdi. Onda biraz anlayış gösteririm ama hazırlık maçı...

Senelerdir aynı söylemler ve iş görüyor ben ona yanıyorum. Bir de maçlarımıza gelmeyin istemiyoruz demişse gerçekten çok gülerim. :d Kim yönetecek maçları, Tarık Çamdal falan mı? akdjfk
Yahu bu adamın normal şartlarda Galatasaray maçı yönetme gibi bir şansı yok zaten. :D

Koca sezonda şu ana kadar 3 maç yönetmiş. Onlarda da ligin sonunda yer alan takımların maçları. Riskleri az olan maçlar yani. :D

Jekiri'nin sadece uzun boylu olması sebebiyle basketbolcu olduğunu düşünüyorum. Hiç bir vasfı yok. Gördüğüm en kötü uzun.

Tam 4 sayıya düşürdük farkı İtudis hemen 2 değişiklik yaptı tekrar 11 sayıya çıktı fark... Kral beceriyor bu işi. :D

Reis senin içinde bir TS'li yaşıyor, bu karamsarlığın, hocalara gömmenin başka açıklaması olamaz. :d
Gerçekler... :D Daha takımı çalıştırmaya başlamadan önce demiştim. İtudis iyi bir koç değil. Çok iyi takımları çalıştırdığı için başarıları var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık