Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen bel hizasında olan pozisyon ayakla oynanıyor sizde, evet.

Şu pozisyonda ayak ayağa müdehale de bile top sonrası rakibe bu şekilde müdehale edilse kart çıkıyor pek çok zaman. Adam kafasına basılmış faul yok diyorsun daha ne diyeyim...

Bel hizasındaki top başka nereyle oynanacak? İyice saçmalamaya başladın yahu sen. Bu konuyu daha fazla tartışmak istemiyorum.

Yahu Trabzon maçından önce endişeliyiz diye açıklama yapan takım Fb ama hakemi etki altına almaya çalışan takım Gs öyle mi?Sen aynen böyle devam et.Rakip takım bir şey diyince ağlama siz diyince doğru konuşma olsun.Rakip takımın aleyhine hata yapılınca hakemlerde insan ağlamayın de lehine hata olunca şike ve ağladıklarından oldu de.14 maçta 15 direğe şutu olan,gol beklentisi en yüksek takıma ittiriliyorlar de.Sonrada adalet adalet diye konuş.Eminim sanada inanan çıkar.
Hadi bizimkiler 1 maç dedi sizinkiler tüm sezon bunu ne yapacağız? Öyle ki açıklamanın sebebi de belli.

Hala direkten dönen top sebebiyle takım övüyorsun. Guiza'nin tek başına 15 topu direkten dönüyordu kendisine kazma deniyor, sende takım övüyorsun. Bu sezon çoğu GS'li bile "Bir şey oynamıyor bu takım" diyor ama sana göre oynuyor demek hayrını gör.

Yok yok adam kafasına basıp yükselmiş bile olabilir ahshshdhdhdhfjjf
Maxlığa devam.

Bel hizasındaki top başka nereyle oynanacak? İyice saçmalamaya başladın yahu sen. Bu konuyu daha fazla tartışmak istemiyorum.
Ortada olan pozisyon yeri geliyor adam yerde ki pozisyona bile kafa ile müdehale edebiliyor tehlike anında. Ne verelim ona? Adam yerde ki topa bile kafa atmış olmaz mı diyelim? Adam gayet top hizasına kafasını sokmuş, rakip de gelmiş kafasına basmış. Sana göre faul olmasın bu pozisyon, tartışmaya gerek yok zaten.

Bel hizasındaki top ayakla oynanmaz yazan birisi millete hikayeci diyor. Mesaj yazarken geçen vakitlerime üzüldüm.
Hala yazmadığım şeyler üzerinden boş algı yapıyorsun. Nerede "Bel hizasında ayakla oynanmaz" dedim? Dün de şu boşunu yaptın. Adam kafasını sokmuş rakip oyuncu da kafasına vurmuş gayet basit ve net. Yok ayak ile vurabilirmiş de falan filan. Yahu kafasına bu müdehaleyi yapamaz açık ve net.

Boş yapıp alıntılama o zaman sana öncesinde de dedim bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık