Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya o değil de ben ofsaytı bilmiyormuşum. :D
Yıllardır maç izliyorum hiç tanımına bakma gereği duymadım. Sadece topun ayaktan çıktığı anda pas atılan oyuncunun defans hattının ilerisinde olup olmadığına bakıyordum.
Bayağı utandım şu anda. Affedin gençler. :/

İnsanların kendisini özdeşleştirdiği, top oynarken adını söylediği zamanı geçtik. Pele'nin vefatı bir kez daha hatırlattı bu gerçeği. Bizim çocuklar kimi adını söyleyecek? Haaland mı, Mhappe mi?

Başladı yine hikâyelerin, Max Lucky Luke diye boşa demiyorum. :D

Serdar Serdar diye sayıklar durursun bir sene. Bu sene 2 tane yoktan kırmızı veriler FB'ye sesin çıkmıyordu o zaman. Bugün GS'lilerden daha fazla savundun bakıyorum maxcık. :D
Yine başladın hikayelere haksız kart dediğin hangisi söyle bilelim.Söyle bakalım sesim çıkmış mı çıkmamış mı görelim.Bu akşam formadan formaya renkten renge girdin ama olmadı be o kadar uğraşa değmedi ahahshshdhdhdjfj

İnsanların kendisini özdeşleştirdiği, top oynarken adını söylediği zamanı geçtik. Pele'nin vefatı bir kez daha hatırlattı bu gerçeği. Bizim çocuklar kimi adını söyleyecek? Haaland mı, Mhappe mi?

Biz çoluk çocuğa karışan kadar Ronaldo Jr. ya da Ricky olur. Messi'nin oğlanda çok oynayacak tıp yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık