Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Taban kaldırsa anlarım net kırmızı da, yani faul bile zor denebilecek bir pozisyon ya, niye bu kadar üzerinde duruluyor anlamadım.

Şu pozisyona en fazla maç durur. Adamın nesi var diye bakılır.

Geçen sezonda da birisinin bacağı kırıldı, temiz pozisyona rağmen kırmızı çıkmıştı. Romantiklik mi diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum. Kurallar böyle durumlarda mazluma işliyor.

Olum haksız olan kısım neresi ofsayt açıklanmış kalecinin arkasındaki adam ofsayt kuralında sayılmıyormuş dediler bende bilmiyorum sende bilmiyorsun ama fbliler car car ötüyor boey hareketine kırmızı diye yırtınanlar var pozisyon sarı bile değil ama serdar azizin havadaki zıplayan adama kaburgasını delecek vuruşuna sesiniz bile çıkmadı maç bitti birden kanaryalar kayboldu ortadan 2 gün sonra geldiniz şimdi şu kargaşaya bak.Komik değil mi bence komik :ehe:
Ofsayt falan yok pozisyonda, son oyuncu kuralı diyorlar ama o da bozuyor gördüğüm yorumlara göre.

Öyle ki pozisyonda topa vuran oyuncunun önünde GS'li oyuncu var gördüğüm kadarıyla.

Boey'in hareketi ortada, kafaya tekme var mı var. Bir kere ikili mücadele de bile iki oyuncu o düzeye ayak kaldırıyor müdehale de falan sarı verdiği oluyor hakemin ayak çarpışmasında topa vuramadı diye. Burada adamın kafasına basmış bildiğin Boey. Bir de sarı değil diyorsun ya... :S

Biz her zaman buradayız, sizin gibi hikayeciler anlatsın dursun bir şeyler. Bak BJK'li olduğunu bile unuttun maç var gelmiş burada hikaye yazıyorsun.

Şu pozisyona en fazla maç durur. Adamın nesi var diye bakılır.

Geçen sezonda da birisinin bacağı kırıldı, temiz pozisyona rağmen kırmızı çıkmıştı. Romantiklik mi diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum. Kurallar böyle durumlarda mazluma işliyor.
Bizim Emre Akbaba'nin pozisyon, o da bence kırmız ile alakası yoktu, arkadan gelip şut çekecek adamın ayağının önüne kendi ayağını koydu, bir futbolcunun böyle dengesiz, kendini korumasız bir hamle yapmaması gerek.

Arkadaş sabahtan beri her yorumcuya bakıyorum, internette ne demişler diye geziniyorum gol niye iptal hala anlamadım.Birisi ofsayt diyor ama nasıl ofsayt açıklamıyor berikisi faul diyor alakası yok.Ulan bu gerizekalı hakemler çıkıp niye açıklamıyor kararın nedenini?Ofsayt verdiysen çık neye göre verdiğini açıkla.Bunlar açıklamıyor diye karara yanlış diyende doğru diyende bir tarafından kural uyduruyor.Ne salak salak işler ya.Yok, o an götünden karar uydurup iptal ettiysen golü onu da açıkla adam gibi.

Ofsayt falan yok pozisyonda, son oyuncu kuralı diyorlar ama o da bozuyor gördüğüm yorumlara göre.

Öyle ki pozisyonda topa vuran oyuncunun önünde GS'li oyuncu var gördüğüm kadarıyla.

Boey'in hareketi ortada, kafaya tekme var mı var. Bir kere ikili mücadele de bile iki oyuncu o düzeye ayak kaldırıyor müdehale de falan sarı verdiği oluyor hakemin ayak çarpışmasında topa vuramadı diye. Burada adamın kafasına basmış bildiğin Boey. Bir de sarı değil diyorsun ya... :S

Biz her zaman buradayız, sizin gibi hikayeciler anlatsın dursun bir şeyler. Bak BJK'li olduğunu bile unuttun maç var gelmiş burada hikaye yazıyorsun.
Olum ofsayt mı değil mi bilmiyorum varsa kıytırık bi kural ona göredir yoksa kimse pozisyondan bi halt anlamadı zaten boey pozisyonuna kart diyen bıraksın futbol falan izlemesin gitsin su balesi falan izlesin bu kadar net yani.Kafasına o kramponlarla bassa 10 tane dikişi var adamın en az ne anlatıyorsun yahu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık