Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Spor Sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatay'ın attığı bir gol var ofsayt olan. Gol olduktan sonra Volkan'ı gösterdiler adam nasıl seviniyor. Fakat ben bir defa Rıza'dan böyle bir şey görmedim BJK'ye karşı, aksine ne zaman FB maçı haftası yaklaşsa sürekli demeç verir konuşur o maça hazırlanır erkenden. Hatta önünde 1 maç olsa bile "FB maçımız var çok önemli" falan der. Bunu BJK'ye yaptığını kaç senedir bu ligde daha görmedim.

Yani Rıza ile şu noktada Volkan'ı kıyaslamak bence komik. Volkan ilk önce Rıza'nin yaptığı şeyleri yapsın sonra karşılaştıralım...
Son iki seneye gelene kadar Rıza hocanın çok agrasif açıklamaları vardı Beşiktaş maçları öncesi. Hatta çoğu Beşiktaş taraftarı kırgındır bu konuda ona. Ama son iki senedir ne olacağı varsa olsun moduna girdi hoca da. Yaranamıyorum zaten diyor resmen.

Galibiyet sayılarına baktığın zaman öyle bariz bir fark yok üç büyüklere karşı.

Ekleme: Fenerbahçe tribünü babası üzerinden kaç kere olumsuz tezahürat yaptı. Üstüne çıkıp pankart açtılar. Daha birkaç sene önce bir yönetici aynı şekilde yaklaştı, babası hakkında ters düz konuştu. Bu adamın Fenerbahçe'ye garezi olması çok normal.

Görende Volkan'ı aşırı karakterli birisi zannedecek, Rıza hoca ile Volkan kıyaslanamayacak kadar farklılar. Rıza hoca normalde de gollere öyle ahım şahım tepki veren birisi değil. Beşiktaş'ı yenmişliği de var. Volkan'ın takım iyi giderken Fener'e karşı galibiyeti yok ama Rıza hoca'nın şampiyon olduğumuz sene bizi yenmişliği var. Yani karşılaştırman biraz kendini haklı çıkarmalı bir karşılaştırma olmuş. Volkan ne zaman Fener'i iyi giderken yarış dışına edecek şekilde yenerse o zaman dediğinde haklısın.

Edit: Sözüm Rıza Beşiktaş'ı üzmemiş diyenlere.
Volkan oyuncu olduğu dönem saha içi agresif olması dışında gayet düzgün bir adam. Şimdi yaptıklarını yazmak istemiyorum tek tek. Yani Volkan şu noktada daha ne kadarlık TD de takımı çok iyi gitmiş yıllarca da bunu karşılaştıralım? Öyle ki adamın gittiği takımlar hep sıkıntılı dönemde oluyor. Hatay'ın geçen sene ki kadrosu bile yok...

Bununla beraber Rıza kaç senedir TD. Onun olayı sadece tuttuğu takıma karşı oynadığı maçlar değil. FB'ye söylediği şeyleri, yaptığı söylemleri kendi tuttuğu takıma yapmaması. Bunun örneğini de çok net verdim, FB ile maçı ne zaman olsa ve arada başka maç olsa bile rotasyona gidip "Çok önemli bir FB maçımız var" gibi demeçler vermesi sanki takımı şampiyon olmaya oynuyor gibi. Hiç olmazsa Volkan'ın böyle huyları yok, hatta TD olarak futbolcu döneminde olduğundan daha çok sempati duyulmaya başlandı rakip taraftarlar tarafından.

Yani şu gerçeği kabul edelim. Dönüp geçmişe de bakabilirsin bu yıl bile adam Avrupa maçı var önünde ama kadroda rotasyona gidip "Çok önemli FB maçımız var" diye 1 hafta önceden demeç vermeye başladı, bu her sene böyle. Bu durumlar BJK'ye karşı olmayınca böyle düşünülüyor olması da bir noktada normal oluyor...

Son iki seneye gelene kadar Rıza hocanın çok agrasif açıklamaları vardı Beşiktaş maçları öncesi. Hatta çoğu Beşiktaş taraftarı kırgındır bu konuda ona. Ama son iki senedir ne olacağı varsa olsun moduna girdi hoca da. Yaranamıyorum zaten diyor resmen.

Galibiyet sayılarına baktığın zaman öyle bariz bir fark yok üç büyüklere karşı.

Ekleme: Fenerbahçe tribünü babası üzerinden kaç kere olumsuz tezahürat yaptı. Üstüne çıkıp pankart açtılar. Daha birkaç sene önce bir yönetici aynı şekilde yaklaştı, babası hakkında ters düz konuştu. Bu adamın Fenerbahçe'ye garezi olması çok normal.
Ben görmedim BJK'ye karşı kaçırmış olabilirim ama FB'ye karşı bir şeyi olduğu çok net bu adamın. Bu başka takımlara olmayınca insanlara farklı gelip yorumluyorlar olayları normal olarak ve hemen hemen her sene her FB maçına gelirken yapılan bir durum bu.

Yukarıda ki mesajda da bu sene ve önce ki senelerde dedikleri ortada en kolayından FB maçları yaklaşıyorken. Misal bu sene FB maçı gelirken dedikleri konuşuluyor hala ama başka takımlara gelirken bu yok mesela...

Volkan örneği pek doğru değil bu karşılaştırmada bu yüzden. Adamlar ilk golü attı Volkan havalara uçuyordu ofsayt çıktı pozisyon. Eğer Volkan da diğer Anadolu kulüpleri çalıştırırken önünde farklı maçlar varken çıkıp GS-BJK falan hakkında demeç verirse ve bunu yıllara yayarak devam ettirirse o zaman karşılaştırılır.

Hatay'ın attığı bir gol var ofsayt olan. Gol olduktan sonra Volkan'ı gösterdiler adam nasıl seviniyor. Fakat ben bir defa Rıza'dan böyle bir şey görmedim BJK'ye karşı, aksine ne zaman FB maçı haftası yaklaşsa sürekli demeç verir konuşur o maça hazırlanır erkenden. Hatta önünde 1 maç olsa bile "FB maçımız var çok önemli" falan der. Bunu BJK'ye yaptığını kaç senedir bu ligde daha görmedim.

Yani Rıza ile şu noktada Volkan'ı kıyaslamak bence komik. Volkan ilk önce Rıza'nin yaptığı şeyleri yapsın sonra karşılaştıralım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık