Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Şov Niteliğindeki En Etkileyici Güç Gösterisi

Lufi için zirve budur, ben bile gaza geldim, fena sahneydi, artık böyle sahneler çizemiyor Oda.
Tam bunu atacaktım . Şu sahne çok acayip ve etkileyiciydi
Neresi etkileyici yav...

Fizik kanunlarına tamamen aykırı bir kere.Doffynin bacak uzunluğuna bak Luffynin bacağa bak.Luffynin tüm bacağı adamın bacak bileği ediyor neredeyse.Ama çat diye durduruyor yersen...

Oda çok şey yedirdi bize böyle.Hani Luffy çok kaslı yada Sanji gibi ayaklarını kullanan biri olsa yine bir nebze anlayacağım.

Sesle görüntü uyuşmadığı için zerre etkileyici değil bu sahne.

Lufi için zirve budur, ben bile gaza geldim, fena sahneydi, artık böyle sahneler çizemiyor Oda.
Kralın burada yaptığı işin gerektirdiği gücü fiziksel olarak açıklamak gerekirse eğer kendisinden 5 kat daha ağır bir adamın yer çekimi kuvvetini arkasına alarak 2 metre bacak boyuyla yaklaşık 1.5 metre yükseklikten aşağıya doğru yaptığı ve kuvvetin bunlar sayesinde 1000 kata kadar çıktığı ayak saldırısını alttan yukarı basit bir ayak kaldırışı ile durdurması bu durumu eşsiz yapıyor.

Bence güç gösterilerinin zirvesi bu sahneydi. 5 yaşında bunu yapabilecek başka bir karakter bu evrende yok bence. Tüm karakterleri 5 yaşında bir adaya koysak hepsini alırdı. Çok fena harcandı..

Bence güç gösterilerinin zirvesi bu sahneydi. 5 yaşında bunu yapabilecek başka bir karakter bu evrende yok bence. Tüm karakterleri 5 yaşında bir adaya koysak hepsini alırdı. Çok fena harcandı..
Fiziksel güçte olabilir ama asıl güç haki. Haki potansiyeli arasında zirvede değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık