Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Soru - Cevap Köşesi 5

WB hakkında dünyanın en güçlü adamı dendi. Sence WB'ye verilen bu ünvan en başından beri sadece insanlar arasında en güçlü olduğunu söylemek içinmiydi, yani Kaido WB ölmeden önce de mi daha güçlüydü yoksa WB öldükten sonra mı en güçlü şey unvanını aldı?

kör topal

Ace ile shanksın karşılaştığı yerde shanksın 2 kolu vardı bu neye işaret

kör topal

Sabo en son sinirlenip burgesse son vuruşu yaptı ya burgess öldümü yoksa yaralı olarak kurtuldu mu

Şeytan meyvesi ağacı veya bitkisi var mı? arkadaşlardan biri zamanında raftel % one piece bulunduğu yerde şeytan meyvesi ağacının olduğunu söylemişti. İlk şeytan meyvelerinin dünyaya yayılması bu şekilde başladı diyordu. Bu konuyla ilgili (ağaç vs .) mangada söylem varmıdır?

"If you took him one-on-one, he's a Kaidou" burda tam olarak ne demek istemiş olabilir. Çeviride okumuştum da aynı anlama nasıl geldiklerini anlamadım :/

Daha once soruldu bılmıyorum ama Brook kairosekiye 1saat takılı kalsa ölürmü gerci denizde sadece hareket edemiyor. Birde eger Teach yakalarsa ölürmü.

Hmm WB öldükten sonra böyle bir ünvan aldıysa neden Dünyanın en güçlü adamı değilde Dünyanın en güçlü yaratığı ünvanı veriliyor. Bu beni WB'de bu ünvan varken bile Kaido'da böyle bir ünvan var olduğuna sevkediyor. Peki Dünyanın en güçlü adamı mı ? Dünyanın en güçlü yaratığı mı ? Daha büyük ünvan.
Farklılık olsun diye böyle denmiş olabilir. Mesela Ryuma da kendi zamanının en güçlü kılıç ustası iken, unvanı dünyanın en büyük savaşçı ruhuna sahip kişi olarak geçiyordu. Eğer ayrımı varsa, yaratık daha güçlü gibi.

WB hakkında dünyanın en güçlü adamı dendi. Sence WB'ye verilen bu ünvan en başından beri sadece insanlar arasında en güçlü olduğunu söylemek içinmiydi, yani Kaido WB ölmeden önce de mi daha güçlüydü yoksa WB öldükten sonra mı en güçlü şey unvanını aldı?
Ben Beyazsakal'ın ölümünden sonra bu unvanı aldığını düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık