Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Questions

peki ikinci meyve aktivitesini gösterir mi mera mera no mi yese ölümsüz ve ateş saçan bir ghost rider görebilir miyiz ?

Brook, BAA'da Ruh moduna geçmişti. Ruhunu farklı bir cesede sokma gibi bir imkanı olabilir mi?

Sanji; Luffy'nin vitesleri ve Zoro'nun Asurası gibi form açabilir mi? Bir de diğer Cp9 tekniklerini öğrenebilir mi?

Bu arc tayfadan haki açabilecek kişi var mı sence? Açarsa hangi türü açar?

dusau

Sabo mera merayı yedikten sonra ve mera mera da çöp olarak görüldüğü için aklıma geldi araştırdım.
http://en.m.wikipedia.org/wiki/Flame

En sıcak alev 3000 derece oluyormuş.

Magma ise 2000 derece civarındaymış.
http://tr.m.wikipedia.org/wiki/Magma

Şimdi bildiğimiz gibi marinefordda akainu ace ile dalga geçmiş benim meyve senin meyveden hiyerarşik olarak üstün demişti.
Benim sorum ise meyve sabodayken alevin sıcaklığı artıp akainuya bu lafını yedirebilir mi? Yoksa meyve acede iken alevin sıcaklığı neyse sabodaykende değişmez ve aynı mı kalır. (Sonuçta OP evreninde oda ne derse kabul etmek durumundayız) Özellikle sabonun tekniklerinde kullandığı dragon kelimesi bana meyvenin çağ atlayacağını düşündürtüyor.
Bence eğer sabo alevin sıcaklığını arttırabiliyorsa meyve tamamen çöp olmaz.

Graykhan

çok kesin ve fazla bilgim olmamakla beraber magma nın aleve üstünlüğünün yoğunluğundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Magma madde ,alev ise enerji antilik durumu bundan olabilir. Sıcaklıkla alakalı olsa bir mumun sıcaklığı 1100 C oluyo, ace inde bunu aşıyodur gibime geliyor ama o aradaki 900 dereceyi kapatabiliiyomudur acaba. Gerçi oksijen kaynakları 3000 C ye çıkıyo Ace den de ona benzer bir alev görmedik. tekinin madde tekinin ise enerji olması durumudan dolayı olması daha mantıklı sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık