Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Smoker

Neyse kardeşim.Farklı düşünüyoruz sadece senin görüşünü de bilmek istedim :D sağolasın.

Smoker@

Daha önce Dof nasıl yenilir diye sorduğumda Luffy tekme tokat dalar ve döver demiştin,fikrini değiştiren nedir?
Ben Kyros başka bir yere gidiyor sanmıştım. Bu bölümde gördüğümüz üzere o da Doffy'nin peşine vermiş. Muhtemelen yenip, 10 senelik intikamını alacak.

Şimdi MF savaşında yani bitimine doğru luffy falan yaralanıyor jinbei falan o sırada shanks lar geliyor neyse law nereden çıkıyor oradan yani MF savaşı boyunca hep mi oradaydı yoksa shanks mı alıp getiriyor anlamadım ben :D ?

Marco ikinci bir meyve yiyebilir mi?

Karasakal, meyve gücü sayesinde ikinci meyveyi karanlığında saklayabiliyordu.

Marco'nun meyvesinin mükemmel derecede iyileştirici gücü var. Bildiğimiz yani anlatıldığı kadarıyla ikinci meyve yenildiği zaman meyvelerin şeytanları savaşırmış. Buna vücut dayanamayacağı için parçalanırmış. Marco'nun meyvesinin gücü sayesinde vücudu bundan kurtulabilir ve ikinci meyveye sahip olabilir mi?

wholock

Punk Hazard Arc'ın başında Luffyler'in adaya gitmesine neden olan acil durum çağrısındaki adamın akıbeti nedir biliniyor mu? Bir nevi olayları o başlattığı için merak ettim ya da sahte bir çağrı mıydı?

MonkeyD.Garp

Brook şimdi meyveyi yedi ya bu adam ölümsüz mü ? yoksa sadece 2. bir hayat mı verildi yani ölücek mi bu hayatın sonunda ?

Fujitora meteorlara haki ekleyebiliyor mu ekleyemiyor ise Sabo vssinde neden gereksiz yere meteor indirdi?
Ekleyemiyordur muhtemelen. Kuş kafesini kırar diye düşündüğünden gönderdi.

Şimdi MF savaşında yani bitimine doğru luffy falan yaralanıyor jinbei falan o sırada shanks lar geliyor neyse law nereden çıkıyor oradan yani MF savaşı boyunca hep mi oradaydı yoksa shanks mı alıp getiriyor anlamadım ben :D ?
Law, Luffy daha yaralanmamış, Ace daha ölmemişken yola çıkıyor.

Marco ikinci bir meyve yiyebilir mi?

Karasakal, meyve gücü sayesinde ikinci meyveyi karanlığında saklayabiliyordu.

Marco'nun meyvesinin mükemmel derecede iyileştirici gücü var. Bildiğimiz yani anlatıldığı kadarıyla ikinci meyve yenildiği zaman meyvelerin şeytanları savaşırmış. Buna vücut dayanamayacağı için parçalanırmış. Marco'nun meyvesinin gücü sayesinde vücudu bundan kurtulabilir ve ikinci meyveye sahip olabilir mi?
Olamaz. Marco'nun iyileşmesinin de bir sınırı var.

Olabilir.

MF savaşı sırasında Shanks'ın Kaido ile savaştığı söyleniyordu.

1. Amazon Lilly deki Luffgil bile son anda yetişiyorken Shanks nasıl bu kadar hızlı gelebildi?
2. Shanks, Kaido'yla hala savaşıyorsa Luff ve Law'a yardım eder mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık