Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda dolaşırken Gümüş'ün bir yazısına denk geldim Ve orada diyorki. E.Oda nın sağlığının bozulmasından dolayı S.jump kararı artık Her ay 1 hafta ara vericek. Şimdi Normalde bir senede çıkan manga sayısı 42 oluyor.
2010 43
2011 42
2012 42
2013 42

Şimdi bayram seyran tatillerini hesaba katmadan ayda 3 sayı çıkarması demek yılda en fazla 36 sayı çıkarması demek oluyor. Peki tatil günlerinde sayı çıkıcakmı ? Çıkmazsa yıllık sayı 30 civarına inicek.
Bu durum sadece bu yıl içinmi geçerli yoksa bundan sonra hep böylemi olucak ?.

Z ile ilgili film için Oda bu bilm seriyle bağlantılı demiş bi yerde doğru mu?
Bi' de bu filmde Z yaşlılığından falan yenilmiş deniyordu, bunun yanındaki eleman dokunup gençleştirebiliyor. Z'ye bu gücü uygulamamasının bi sebebi mi varmış yoksa mantık hatası mı?

Marco El Phoenix

Wiper Enel'i öldürdügünde, nasıl kendine şok uyguladı ? Bilinci zaten kapalıydı. Şeytan meyvesinin ruhu mu yaptı ?

Sence Doflamingo baygın yada benzeri hareket edemez durumda birini kontrol edebilir m? Yani kontrolü kasları kontrol etme bazlımı yoksa direk kukla gibimi.

Hep böyle bir yer hayal etmiştim :D

1. Elbaf sence nasıl bir yerdir ?
2. Devlerin kendine özgü teknikleri var mıdır ?
3. Logia yemiş bi dev nasıl olur ? Gücü ne seviyedir ?
4. Kiribachi çelik mi ?
1. Normal bir kara parçasından daha büyüktür. Devlere göre bir yerdir.
2. Vardır muhakkak.
3. Logia fiziksel gücü arttırmaz. Logia türü bir meyve bir deve göre iyi değil. Çünkü darbe alması daha kolay olur boyutundan ötürü.
4. Hangi metalden yapıldığı bilinmiyor.

Forumda dolaşırken Gümüş'ün bir yazısına denk geldim Ve orada diyorki. E.Oda nın sağlığının bozulmasından dolayı S.jump kararı artık Her ay 1 hafta ara vericek. Şimdi Normalde bir senede çıkan manga sayısı 42 oluyor.
2010 43
2011 42
2012 42
2013 42

Şimdi bayram seyran tatillerini hesaba katmadan ayda 3 sayı çıkarması demek yılda en fazla 36 sayı çıkarması demek oluyor. Peki tatil günlerinde sayı çıkıcakmı ? Çıkmazsa yıllık sayı 30 civarına inicek.
Bu durum sadece bu yıl içinmi geçerli yoksa bundan sonra hep böylemi olucak ?.
Hastalık süresinde geçerli olması daha mantıklı olur. Yoksa hesabında bir hata yok.

One Piece niçin dünya genelinde pek tutulmuyor?
Reklamı düzgün yapılmadığı için.

Z ile ilgili film için Oda bu bilm seriyle bağlantılı demiş bi yerde doğru mu?
Bi' de bu filmde Z yaşlılığından falan yenilmiş deniyordu, bunun yanındaki eleman dokunup gençleştirebiliyor. Z'ye bu gücü uygulamamasının bi sebebi mi varmış yoksa mantık hatası mı?
Karakterleri seri ile bağlantılı, hikayesi alakasız.
Bunu soran bilmem kaçıncı kişisin. Cidden benim de bir fikrim yok neden öyle yapmadığına. Gururlu biri olduğundan, kabul etmemiş olabilir.

Abi Law Vergo'yu punk hazardda kesti ya,bunun etkenleri nelerdir ? Sadece meyve gücü mü ? Haki mi ?
Sadece meyve gücü de olabilir, Haki ve meyve gücünün birlikte yarattığı etki de olabilir.

Wiper Enel'i öldürdügünde, nasıl kendine şok uyguladı ? Bilinci zaten kapalıydı. Şeytan meyvesinin ruhu mu yaptı ?
Meyve, kullanıcısını korudu.

Sence Doflamingo baygın yada benzeri hareket edemez durumda birini kontrol edebilir m? Yani kontrolü kasları kontrol etme bazlımı yoksa direk kukla gibimi.
Eder, ama hareket eden birinden aldığı randımanı alamaz. Kasları değil, uzuvları kontrol ediyor.

Amiral olma kıstası nedir sence? Güçlü bir meyve illa ki gerekli değildir diye düşünüyorum. K. Haki ve B. Haki'de ustalaşmak mı gerekiyor? Amiraller farklı haki çeşitlerinde ustalaşmış olabilirler mi?
Belirli bir güç seviyesinin üzerinde olmak gerek. Dayanıklılık ve fiziksel gücün limitine çıkmalısın. Meyve şart değil. Öyle bir şart koşulsa, Garp ve Zephyr Amiral olamazdı.

Roronoa Zoro

Kimseden düzgün bir cevap alamadığım için tekrar soracağım; Luffy'nin Redhawk'ı nasıl işliyor? Kesin bir bilgi var mı bu durumla ilgili?

Peki haki konusuna ne diyorsun. Hadi H. Haki'yi anladık milyonda bir. K.hakide de B.hakide de usta olmaları mı gerekiyor. Mesela Akainu B.Haki ustasıdır Fujitora K. Haki.
Belli bir güç seviyesi derken, onları da işin içine katıyorum. "En iyisi sende olacak" diye bir kaide yok, ama "Neredeyse en iyisi sende olmalı" kuralı vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık