Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Atherot

Sabi sabi meyvesi yiyen denizcinin bilinci kaybolduğu için mi zoronun küf etkisi geçiyor? Kolunu bıraktığı için geçmesi saçma olmaz mı? Zaten küflenmişti zoro

Atherot

Peronanin hayalatlerine hakiyle ya da kairousekiyle dokunulabilir mi? Kairouseki temas ederse ne olur?
Edit: peronanin bi teknigi vardi vucudunu bir yerde birakip dokunulmaz halde ucabiliyodu o haldeyken ayni sekilde dokunulursa ne olur?

Atherot

Buster call sırasında 200 rütbeli asker saldırdı ve bariz olarak sonuç alamıycaklarını anladılar. Hasır Şapkaların ne kadar güçlü olduğu da biliniyordu neden koramiraller saldırıp işi hemen bitirmediler? Zaten köşeye sıkıştıklarını mı düşündüler?

Buster call sırasında 200 rütbeli asker saldırdı ve bariz olarak sonuç alamıycaklarını anladılar. Hasır Şapkaların ne kadar güçlü olduğu da biliniyordu neden koramiraller saldırıp işi hemen bitirmediler? Zaten köşeye sıkıştıklarını mı düşündüler?
Kaçacak yerleri kalmamıştı. Going Merry gelmeseydi, öleceklerdi.

Ben su kucuk kizin gucunu anlamadim abi. Yani su hafiza silme yonunu anlamadim. Simdi ne oldu mesela elizabello oyuncak oldu kralligindaki adamlar bizim neden kralimiz yok mu diyecekler ? Veya ne bileyim burgess oyuncak olsa venzer seyleri teach mi dicek ? Koskoca yonkouda mi unutacak ? Diyelim ki ben beckman da oyuncak oldu shanksta mi unutacak ? Hakinin bir etkisi yok mu bu ise bizim kafa dede bile unuttu torunlariniz oda azimsanacak bir adam degil bana kalirsa. Net bisey yok konu hakkinda ama merak ettim sen ne dusunuyosun diye.

Ben su kucuk kizin gucunu anlamadim abi. Yani su hafiza silme yonunu anlamadim. Simdi ne oldu mesela elizabello oyuncak oldu kralligindaki adamlar bizim neden kralimiz yok mu diyecekler ? Veya ne bileyim burgess oyuncak olsa venzer seyleri teach mi dicek ? Koskoca yonkouda mi unutacak ? Diyelim ki ben beckman da oyuncak oldu shanksta mi unutacak ? Hakinin bir etkisi yok mu bu ise bizim kafa dede bile unuttu torunlariniz oda azimsanacak bir adam degil bana kalirsa. Net bisey yok konu hakkinda ama merak ettim sen ne dusunuyosun diye.
Meyvenin gücü o. Oyuncak olan kişiler, diğerlerinin aklından tamamen çıkıyorlar. Oyuncağa dönüşen kişi, onu tanıyanlar için hiç varolmuyor yani. Meyvenin gücü için "herkesi" dendi. Haki belki bir nebze koruma sağlayabilir, ancak net bir şey söylemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık