Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En çok ara verdiği bilgisini nerden aldın ki.
Op yılda 38-42 sayı arasında bölüm çıkarır.
Bu yılda 42 sayısını tamamlamıştır.

-Fujitora ve greenbull sürekli amiral olarak mı kalacaklar ? belli bir süre sonra ayrılacaklar mı ?
-Amiraller istediği zaman görevden ayrılabiliyor mu ?
-Fuji ve greenbull , kizaru gibi bütün amirallik yetkilerine sahip mi ?
- Yasa ile göreve geldiklerinden, belirli bir süre sonra ayrılacaklarını düşünüyorum. Tabii sürekli olarak da kalabilirler.
- Evet, isterlerse bırakabilirler. Kuzan bırakmıştı mesela.
- Evet, rütbesi ve yetkileri aynı.

bir yerde Dragon'un ödülü 850milyon yazmışlar var mı böyle birşey Hiçbir yonkou'nun kelle ödülü açıklandı mı ben hatırlamıyorum da

Bu bayrak meyveside çıktı . Sence biraz UÇ bir durum yok mu ? Yani , dünyadaki her cismin meyvesi olabilir ve dokunduğunu ona çevirebilir . Sallıyorum ;

T-shirt meyvesi , Sandalet meyvesi , Muz meyvesi , Poşet meyvesi , Buzdolabı meyvesi vs vs vs ...

Zilyon tane bulabiliriz yani .

Bu bayrak meyveside çıktı . Sence biraz UÇ bir durum yok mu ? Yani , dünyadaki her cismin meyvesi olabilir ve dokunduğunu ona çevirebilir . Sallıyorum ;

T-shirt meyvesi , Sandalet meyvesi , Muz meyvesi , Poşet meyvesi , Buzdolabı meyvesi vs vs vs ...

Zilyon tane bulabiliriz yani .
Olmaması için bir sebep yok. Meyvenin düzgün bir handikapı varsa, dokunduğunu peynire çevirmesi bile önemsiz bana göre.

aaron hotchner

Karasakalın bayrağındaki 3 kuru kafa resmi 3 tane şeytan meyvesi yemesini çıkara bilirmiyiz

aaron hotchner

bir sorum daha olacak smoker

1.zoroyu mihawk eğitiyor bir teknik öğretmişmidir zoroya dünyadan bilinmeyen ve bunun zorunun gözüyle bir ilgisi varmı,

2.Eğer bir ilgisi varsa zoronun gözü açılıyor gibi diyenler var (HAKİ GÖZÜ) yani gözün açınca daha güçlü oluyormus yani asıl gücünü aç kapa gibi doğrumudur.

3.Eğer öyle bişey yoksa yani göz açılmıyorsa zoronun gözünü kim o hele getirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık