Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

equando

Smoker şöyle birşey soracağım.
Luffy hakisiyle Gomu Gomu No Jet Gatling kullanarak BB'ye hiç durmadan saldırırsa öldürme ihtimali var mı ? Karanlığı kullanmasını engelleyebilir.
Bence BB aralıksız vurmasına izin vermezde teorik olarak soruyorum.

birşey soracam amirallik rütbelerinde büyükamiralin bir altı oramiral japonlarda durum farklımı yoksa akainu nasıl sadece amiral rütbesiyle anılıyor?

Yok. Rinnegan meyvesi daha çıkmadı.
Peki bu güç kopyaladığı tüm meyvelerin gücünü sınırsız olarak kullanabilirmi sence? Sınırsızdan kastım bir arada kullanması,Heroes izlediysen bu güç ana karakterdeydi böyle bir meyve çıkarsa en güçlü meyve ünvanınıda alabilirmi ?

birşey soracam amirallik rütbelerinde büyükamiralin bir altı oramiral japonlarda durum farklımı yoksa akainu nasıl sadece amiral rütbesiyle anılıyor?
One Piece Evreni'nde bulunan Denizciler, deniz kuvvetleri ile aynı değil. Rütbeler değişkenlik gösterebilir.

Peki bu güç kopyaladığı tüm meyvelerin gücünü sınırsız olarak kullanabilirmi sence? Sınırsızdan kastım bir arada kullanması,Heroes izlediysen bu güç ana karakterdeydi böyle bir meyve çıkarsa en güçlü meyve ünvanınıda alabilirmi ?
Kullanamaz. Her meyvenin bir sınırı ve mutlak bir dezavantajı var.

evdt100. Sayfa uğurlu olsun
Sorum şu
Perona ve usoppun dövüşmeye başladıkları bölüm (animede)
Bölüm sorularına cevap vermiyorum.

2 kılıc stilinin adı ney di
Nitoryu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık