Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hiken No Ace

Lazerler elbette caydırıcı bir güç ama, Kuma'yı güçlü yapan etmen, ayaklarında da bulunan patiler. Meyvesi ve sağlamlığı ile en güçlüsü bence. Zekayı da unutmamak gerek.
kusruma bakma smoker. ben kumanın sadece ellerinde pati olduğunu biliyordum. ayaklarındadamı var patiler ??

serseri21

Smoker Gol D Roger'in manga hic yüzü veya gözleri gösterildimi ??

Bu soru için çok düşündüm Smoker-San acaba diyorum Amirallerin elementleri birleşe bilir mi ? [ Vegapunk'un bütün hepsini pacifistada birleştirmesi yani ]

Smoker Gol D Roger'in manga hic yüzü veya gözleri gösterildimi ??
Gösterildi.

Bu soru için çok düşündüm Smoker-San acaba diyorum Amirallerin elementleri birleşe bilir mi ? [ Vegapunk'un bütün hepsini pacifistada birleştirmesi yani ]
Önce nasıl yapıldığını bilmek lazım ama bence birleştirilip, Super Pacifista yapılabilir. İşte o zaman Küstüm Show'dan daha büyük bir yıkım gücü ortaya çıkar.

Gösterildi.

Önce nasıl yapıldığını bilmek lazım ama bence birleştirilip, Super Pacifista yapılabilir. İşte o zaman Küstüm Show'dan daha büyük bir yıkım gücü ortaya çıkar.
Abi bu nasıl yorumdur yıktın beni :hhh:

Benim demek istediğim o şimdi bu adam kesin kizarudan lazaer atmayı öğrendi ama meyve kopyalamakla alakalı değil yani TV gören Mağra adamı misali anlamadılar daha çok demek istediğim Pacifistalara Law atma veyada süper dondurma gücü eklenebilirmi ?

Abi bu nasıl yorumdur yıktın beni :hhh:

Benim demek istediğim o şimdi bu adam kesin kizarudan lazaer atmayı öğrendi ama meyve kopyalamakla alakalı değil yani TV gören Mağra adamı misali anlamadılar daha çok demek istediğim Pacifistalara Law atma veyada süper dondurma gücü eklenebilirmi ?
Nasıl yapıldığını bilmek lazım dedim ya. Kopyalanabilecek meyvelerin özellikleri de olabilir. Ben eklenebileceği taraftarıyım.

oars jr. ölmüş görünmüyor wiki'ye göre, sence neden düzeltmediler ?
ki aynı wiki sayesinde jozu'nun kolunu öğrenebilmiştik, mangadan daha güvenilir olduğunu göstermişti

oars jr. ölmüş görünmüyor wiki'ye göre, sence neden düzeltmediler ?
ki aynı wiki sayesinde jozu'nun kolunu öğrenebilmiştik, mangadan daha güvenilir olduğunu göstermişti
Having aided his allies, Little Oars Jr. was knocked unconscious again by cannon fire. His fate after the war is currently unknown.
Durumu belirsizmiş.

Yorum yapmak yasak ama WB halen yaşıyor demişti :good:

Bu arada 2. Soru 3xAmiral gücü ile birazdaha zeki bir PX'in seviyesi Koramiral veya o seviyede olurmu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık